Medya

TV100’e ekran yüzü transferi… En son Haber Global’de görev almıştı

Son olarak Haber Global’de hafta sonu bültenlerini sunan ve kanalla yollarını ayıran deneyimli isim, bu kez tv100 ile el sıkıştı.

SERAP BELOVACIKLI TV100 KANALINDA

Serap Belovacıklı ekranlara geri döndü. Son olarak Haber Global’de hafta sonu bültenlerini sunan Belovacıklı, tv100’e transfer oldu. Deneyimli isim kanalda haftasonu sabah haberlerini sunacak.

Haberi sosyal medya hesabından duyuran Serap Belovacıklı, “Biraz dinlenip biraz yenilendik… Bundan sonra haftasonları 07-09 arası ‘Gün Uyanıyor’ ile tv100 ekranlarındayız. Bekleriz efendim” ifadelerini kullandı.

SERAP BELOVACIKLI KİMDİR?

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Belovacıklı BBC Eğitim Merkezi’nde diksiyon, Basın Enstitüsü Derneği’nde ise Bilgisayar Destekli Araştırma Habercilik dersleri aldı.

Mesleğe 2007 yılında Olay TV’de yönetmen olarak adım atan Belovacıklı daha sonra Habertürk’e transfer oldu. Burada 2 yıl süreyle çalışan deneyimli gazeteci ardından Akşam gazetesinin internet sitesi editör kadrosuna katılarak ses getiren röportajlara imza attı.

Bir süre sonra Artı1 TV’ye geçiş yapan Belovacıklı kısa bir süre TVEM’de sunuculuk görevinde de bulundu.2015 yılının Ekim ayında Yurt Gazetesi ile anlaştı. Kısa bir süre burada görev yapan Belovacıklı daha sonra Posta Gazetesi’ne politika editörü olarak transfer oldu. Eylül 2018’de Haber Global’in Ankara Bürosu’nda siyaset muhabiri olarak görev yaptı.

2020’de ise Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Basın Danışmanı olarak görev yapmaya başlayan Serap Belovacıklı, Kasım 2020’de başladığı Haber Global kariyerini geçen yıl Ekim ayında noktalamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu