Televizyon

TV8’de yayınlanan “Songül Karlı ile Evlilik Yolunda” neden bitti?

Songül Karlı’nın sunduğu ve TV8’de ekrana gelen Songül Karlı ile Evlilik Yolunda programı yayından kaldırıldı.

Songül Karlı, bugün son kez olarak ekrana gelen programda konuyla ilgili açıklama yaptı. Programın neden bittiğini canlı yayınada açıklayan Songül Karlı, evlilik programlarının amacından saptığını anlattı.

Eskiden insanların evlenmek için bu programa ilgi gösterdiklerini söyleyen Karlı bugüne gelindiğinde evlilikten çok işin şova döndüğünü ifade etti. “Biz TV8 ailesi olarak bu duruma hizmet etmek istemiyoruz artık. Burada kimsenin eli kimsenin cebine girmedi. Aileler bize güvendi ve evlatlarını bize teslim etti. Gelen adaylar da bizi üzmediler. RTÜK’e saygımızdan ve Türk halkının örf ve adetlerine kötü katkıda bulunmamak adına kendi adımıza bugün yayınımızı sonlandırıyoruz.” diye konuştu.

Songül Karlı veda konuşmasında kanaldan kendilerine ‘sizi çok seviyoruz size yeni bir formatla kanalımızda görmek istiyoruz’ dendiğini söyledi.

Karlı son olarak “Biz işimizi doğru yaptık ama doğru yapmayanlar yüzünden bu kararı aldık” diye konuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu