ManşetTelevizyon

TV8’de yeni başlayacak magazin programını hangi güzel sunacak?

TV8’de yeni bir magazin programı başlıyor. Hafta sonu saat 10:00’da canlı olarak yayınlanacak programın adı Magazin8. Yeni magazin programını Irmak Atuk sunacak.

TV8’de ekrana gelecek olan Magazin8, 7-8 Kasım Cumartesi ve Pazar sabahı başlayacak. Irmak Atuk geçmişte yine TV8’de magazin programı sunmuştu.

irmak-atuk-tv8-magazin8

IRMAK ATUK KİMDİR?

Sunucu, oyuncu ve model olan Irmak Atuk, 2002 yılında düzenlenen Best Model Of The Turkey yarışmasında birinci olmuştu. Atuk, aynı yıl yapılan Best Model Of The World yarışmasında ise ikinci seçilmişti.

Daha sonra oyunculuk kariyeri başlayan Irmak Atuk, 2003 yılından başlayarak Gurbet Kadını, Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde oynadı.

Survivor All Star’a katılan Irmak Atuk 2013’te Panama’da yapılan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında oynayıp, 87. günde elendi.

1985 İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2014 yılından beri TV8’de yayınlanan Pazar Magazin adlı programını sunmuştu.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı