Televizyon

TV8’de yeni başlayan ‘Böyle çok daha güzelsin’ ne kadar izlendi?

TV8’de yeni bir  moda programı daha başlıyor.  mecrayı kimseye kaptırmamaya kararlı gözüküyor. ‘Değişime hazırım, eşimin seçimlerine güveniyorum’ diye düşünenler için TV8 ekranlarında ‘Böyle Çok Daha Güzelsin adlı yeni bir program başlıyor.

1 Şubat Pazartesi günü(dün) başlayan programın Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu yaparken; jüri koltuğunda da renkli isimler dikkati çekiyor: Sema Çelebi ve Alp Kavasoğlu. Yeni yarışma programıyla TV8 adeta kendi kendine rakip oluyor.

böyle çok daha güzelsin

“Böyle Çok Daha Güzelsin” eşlerinizin seçimleri ile hanımları tepeden tırnağa yeniliyor.  Konsepte göre; hanımlar, uzmanlarımız gözetiminde kendilerini hayat arkadaşlarının kollarına bırakıyor. Beyler, önce eşlerinin beğenmedikleri kıyafetleriyle dolu gardıroplarını, kendi elleriyle boşaltıyor. Ardından eksilen kıyafetlerin yerine yenilerinin alınması için alışverişin yolu tutuluyor.

Sonra sıra geliyor estetik müdahalelerle yılların verdiği yorgunluğun izlerini silmeye; saç, makyaj derken hanımlar, eşlerinin özlediği, hep görmek istedikleri görünüme kavuşuyor. Beylerin seçimi ve uzmanlarımızın sihirli dokunuşlarıyla hanımlar, yeni tarzlarıyla, jürimiz önünde gün sonunda en yüksek puanı alabilmek için ter döküyor. Aldıkları puanlarla haftanın finaline uğurlanan çiftler, son büyük değişimde, jürinin vereceği puanlara ek, beylerin kendi eşi dışında üç çiftten yalnızca biri için kullanacağı altın puan ile haftanın birincisi olarak büyük ödülü kazanmak için tekrar jüri karşısına çıkıyor.
Böyle çok daha güzelsin hafta içi her gün TV 8 ekranlarında saat 10.45’te ekrana geliyor.

İLK BÖLÜMÜ 40. OLDU

Programın dün yayınlanan ilk bölümüyle reyting tablosuna genel kategorisinde 40. sıradan girdi. Program AB’de ise 50 sırada yer aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu