ReytingYerli Dizi

TV8’in dizisi Kırmızı Oda zirveyi sevdi…Babil yeni sezon ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

11 Eylül Cuma’nın reyting sonuçları belli oldu. TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda, Fox TV dizisi Bay Yanlış, Star TV dizisi Babil, gecenin  reyting yarışı yapan dizi projeleriydi. Müge Anlı’nın sunumuyla ekrana gelen Tatlı Sert de yeni sezonda aldığı yüksek reytinglerle dikkat çekmeye devam ediyor.

11 Eylül tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. TV8’in dizisi Kırmızı Oda, tüm kategorilerde zirveye demir atarken Star’ın iddilı dizisi Babil, yeni sezon ilk bölümüyle AB gurubunda ancak 4. sırada kendisine yer bulabildi.

Total’de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda”, 2.sırada ATV’de ekrana gelen “Müge Anlı İle Tatlı Sert”, 3.sırada Fox TV’de yayınlanan “Bay Yanlış” yer aldı.

AB’de ise 1.sırada TV8’in yeni dizisi “Kırmızı Oda”, 2.sırada “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber”, 3.sırada “Müge Anlı ile Tatlı Sert” yer aldı.

İŞTE TOTAL’DE İLK 10 PROGRAM

TOTAL

AB

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu