Sosyal MedyaTeknoloji

Twitter yeni özelliğini duyurdu…Yeni özellik kullanıcıların işine nasıl yarayacak?

Sosyal medya devi Twitter, dünyada olan biten her şeyin konuşulduğu bir platform olma özelliği ile dikkat çekiyor. Aynı anda çok fazla konu konuşulduğundan kullanıcılar sevdikleri şeylerle ilgili yeni ve ilginç sohbetleri bulmakta bazen zorlanabiliyorlar. Çoğunlukla da kullanıcılar kendileri için önemli olan konularla ilgili atılan en iyi Tweet’leri görmek istiyor. Twitter, bugünden itibaren Twitter’daki en iyi sohbetleri takip edebilmeyi daha da kolay hale getiriyor.

TWITTER’DAN KONU BAŞLIKLARI UYGULAMASI

Önümüzdeki aylarda, kullanıcılar tek bir dokunuşla bir hesabı takip etmeye benzer şekilde herhangi bir konu hakkındaki sohbetleri de takip edebilecekler. Konu başlık önerileri ana sayfada yer alacak ve halihazırda Twitter’da takip edilen ve aramaya meyilli olunan konulara bağlı olarak arama çubuğu da belirecek.

Kullanıcılar, ister favori müzik grupları olsun ister tuttukları takım ya da ünlü bir isim olsun, Twitter’da bir konuyu takip etmeyi seçtiklerinde konuyla ilgili uzmanların, hayranların ya da konu hakkında konuşmaya eğilimli olan pek çok hesaptan gelen Tweet’leri görebilecekler.

Önceden, belirli hesaplar izleyerek, arayarak ya da en son için “Araştır” sekmesine bakarak neler olup bittiğini takip etmenin en iyi yolunu bulmak için tüm iş kullanıcıya düşüyordu. Şimdi ise kullanıcılar, tek bir dokunuşla neye önem verdikleriyle ilgili en alakalı ve ilginç Tweet’leri görme seçeneğine sahip olacaklar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu