Magazin

Twitter, Yıldız Tilbe’yi konuşmaktan yoruldu…Peki, Yıldız Tilbe kendisini nasıl savundu?

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin evrim eksenli açıklamalarının yansımaları hala güncelliğini koruyor.  Tilbe, sosyal medya Twitter’da en çok konuşulan konular arasına girdi. Tilbe’ye destek verenlerin yanı sıra olumsuz paylaşımlarda bulunanlara da vardı. Çok sayıda kullanıcı ünlü şarkıcının açıklamalarına ilgisiz kalamadı.  etiketi ile yapılan paylaşımların ardı arkası kesilmedi.

“DARWIN BANA KURBAN OLSUN”

Yıldız Tilbe geçtiğimiz günlerde yaptığı sosyal medya paylaşımlarında evrim teorisine atıf yaparak insanın maymundan geldiğine inanmadığını söylemiş ve oldukça dobra açıklamalarda bulunmuştu. Tilbe, bugün Twitter’da en çok konuşulan konu başlıklarından(TT) biri oldu.

Tilbe’nin açıklamalarına bazı kesimlerden eleştiri geldi. Tilbe kendini şu ifadelerle savundu:

“Darwinmiş. Darwin bana kurban olsun, İslamiyete de. Kaç gündür Allahıma kitabıma inançlarıma kutsal herşeyime demediklerini bırakmadılar, Allahtan değil kör şeytanlarından bulasıcalar.

YILDIZ TİLBE: “KİMDEN İZİN ALACAKTIM, TRUMP’TAN MI?

Müslümanım Elhamdülillah bunu söylemem niye şov olsun, adım yıldız gibi soyadım tilbe gibi müslümanım, sanki onlara müslümansınız demişim gibi ağır geliyo, siz değil benim müslüman , sizde neyseniz osunuz sorun yok.

İşte böyle ayırımcısınız , Cumhuriyette benimdir Allah ta , Atatürkü de çok seviyorum Saidi Nursi yide kimden izin alıcaktım tramptanmı.

Bu yeteneği bana Allah verdi, size kalsa çoktan almıştınız ama yok öyle yağma , ondan güçlü değilsiniz.
Başka bir insanın diline dinine inançlarına kutsalına saldıran her insan ilkeldir , Allah herkesin tercihini kendi iradesine bırakmış .saygı duyulmuyorsa medeni olunmaz.”

 

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı