GündemMedya

Twitter’da Fırat Tanış ve Melih Altınok polemiği

Gün geçmiyor ki sosyal medya Twitter’da bir polemik yaşanmasın. Bu kez oyuncu Fırat Tanış ve Sabah gazetesinin etkili kalemi Melih Altınok arasında ilginç bir polemik yaşandı. Polemiğin nedeni ise İstanbul’da yaşanan canlı bomba saldırısı sonrasında İstanbul’un sakinliğiydi.

İstanbul İstiklal Caddesi’ndeki canlı bomba saldırısının sosyal medyaya yansımaları devam ediyor. Sosyal medya yeni polemikler için oldukça elverişli bir mecraya dönmüş durumda.

Terör saldırısının ardından sinirlerin iyice gerildiği sosyal medyada bu kez oyuncu Fırat Tanış ile Sabah gazetesi yazarı Melih Altınok polemiği yaşandı.

Oyuncu Fırat Tanış, kişisel sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde Taksim’de gerçekleşen canlı bomba saldırısı sonrasında İstanbul’un ölü şehir haline geldiğini yazdı.

FIRAT TANIŞ: HAYAT DURDUYSA BİR İŞE YARASIN!

Fırat Tanış, sosyal medya Twitter’da şunları yazdı:

“Madem hayat durdu, neden sen kasten durdurmuyorsun dersin?, mesela 15 gün benzin almasan arabana?, 15 gün paralı yollarını kullanmasan? nasılsa bomboş avm lere 15 gün gitmesen, kredi kartı kullanmasan? 15 gün Twitter ı SEN kullanmasan? 15 gün bankaya uğramayıversen mesela? 15 gün muhalif bile olmasan ? 15 gün eğlence mekanlarına gitmesen ? (nasılsa güvenli de değil) hayır, hayat durduysa bir işe yarasın, diyorum.”

MELİH ALTINOK: BUGÜN TERÖRİSTLER İÇİN NE YAPTIN?
Fırat Tanış’ın bu paylaşımının hemen sonrasında Sabah gazetesi yazarı Melih Altınok devreye girerek Fırat Tanış’a cevap verdi.

Altınokl, Twitter’daki hesabından oyuncu Fırat Tanış’a “Bugün teröristler için ne yaptın?” diye sordu.

Daha sonra Fırat  Tanış’ın Melih Altınok’a cevabı gecikmedi. Ünlü oyuncu bu soruya karşı “1 sabah gazetesi aldım.” diyerek ironik bir cevap verdi.

Gelen cevap üzerine Melih Altınok Fırat Tanış’ı bu son paylaşımına; “Şu röportaj verdiğin Sabah gazetesi mi diye sordu” manidar bir soru daha yöneltti.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı