Sosyal Medya

Twitter’dan son bomba özellik ‘Save for Later’

Twitter son dönemlerde yaptığı güncellemelerle adından sıkça söz ettirmeyi başlıyor. Önce 140 karakter limitini 280’e çıkaran Twitter şimdi de “Kaydet” özelliği ile yepyeni bir sayfa açıyor.

Twitter’ın Ürün Müdürü Keith Coleman, bir etkinliğin ardından Twitter hesabından yeni özellik hakkında bilgilendirme yaptı ve “#SaveForLater” (Sonrası için kaydet) etiketini paylaştı. Bu özellik sayesinde Twitter kullanıcıları kaydetmek ve sonradan görüntülemek istediği bazı tweetleri diğer kullanıcılar görmeden arşivleyebilecek. Benzer bir uygulama uzun süredir Facebook’ta da yer alıyor.

Dünyünan en ünlü mikroblog sitesi Twitter Şirketi henüz konu ile çalışmalarına devam ediyor ve yeni kaydet özelliğinin ne zaman hayata geçirileceği konusunda bir açıklama yapmadı. bu konudaki çalışmasını henüz tamamladı. İşte Keith Comelan’ın konuyla ilgili paylaştığı o tweet:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu