Üç Gün İçinde Markete Gidecekseniz Müjde! 300 Liraya Varan Bonus Verilecek

Market alışverişi yapacak olan kişiler, ağustos ayının son günlerine doğru yaklaşırken bankaların güncel kampanyaları ile ilgili araştırmalar yapıyorlar. Söz konusu kampanyalar çerçevesinde, belirli tutarlarda yapılan alışverişlerde puanlar sağlanırken, kampanyaların detayları da merak ediliyor. Bu kapsamda, 1 Ağustos tarihinde başlayan ve 24 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan market alışverişinde 300 TL’ye varan bonus ile ilgili ING’nin resmi internet sitesinden ayrıntılı olarak bilgi verildi.

ING Market Kampanyası

ING, ağustos ayında da güncel fırsatlar ile ilgili müşterilerini bilgilendirmeye devam ediyor. Bu çerçevede, market alışverişi fırsatları en çok merak edilen kampanyalar arasında yer alıyor. ING’nin resmi internet sitesinde bulunan bilgilendirme metnine göre, ING kredi kartı ile 1 Ağustos ile 24 Ağustos tarihleri arasında bonus iş yeri marketlerinden farklı günlerde ve tek seferde 500 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 60 TL olmak üzere toplamda 300 TL bonus sağlanacak. 300 TL’ye kadar bonus elde etmek isteyen kişiler harcama yapmadan önce katıl yazıp 2205’e SMS gönderebilirler. ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahil edilirken, ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart i̇le yapılacak olan alışverişler ise kampanya çerçevesinde değerlendirmeyecek. Kampanya koşullarının yerine getiren kişilere, 29 Ağustos 2023 tarihinde bonus yüklemesi yapılacak.

ING Ağustos 2023 Güncel Kampanyalar

24 Ağustos tarihine kadar geçerli olan kampanya çerçevesinde gıda dan yapılanmarket harcamalarında 300 TL’ye varan bonus sağlanırken, alışverişin her birinin farklı günlerde yapılması gerektiği belirtildi. Aynı gün içinde yapılan harcamalar da yalnızca bir harç ama kampanya çerçevesinde değerlendirilecek. Market alışverişi kampanyasına dair detaylı bilgi edinmek, ING’nin ağustos ayı fırsatlarına erişmek veya önceki aylarda başlayan ancak ağustos ayında da devam eden kampanyalara dair ayrıntılı bilgilere ulaşmak isteyen kişiler, ING’nin resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünü ziyaret edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir