Magazin

Üç Kuruş dizisi Aslıhan Malbora’ya yaradı…Takipçi sayısını katladı

Show TV’nin iddialı yapımı Üç Kuruş dizisinde Leyla karakterini canlandıran güzel oyuncu Aslıhan Malbora, ilk bölüme dansıyla damga vurmuştu. Dizideki performansıyla kendine hayran bıraktıran Malbora’nın Instagram’da takipçi sayısı 1 milyonu geçti.

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe ve Uğur Yıldıran gibi isimlerin rol aldığı Üç Kuruş dizisi izleyiciler tarafından çok beğenildi.

Dizide Kartal’ın kardeşi Leyla’yı canlandıran Aslıhan Malbora, Üç Kuruş’un ilk bölümüne dans performansıyla damga vurmuştu.Dizinin ilk bölümünde izleyicinin dikkatini çeken güzel oyuncu sosyal medyada da fark edilmeye başlandı.

Malbora, oyunculuktaki başarısının yanı sıra güzelliği ile de hayranlarının yakın markajında. Öyle ki daha önce birçok projede yer alan güzel oyuncunun bu diziyle adeta yıldızı parladı.Genç oyuncunun kısa sürede Instagram’da takipçi sayısı 1 milyona ulaştı.
Mafya lideri Kartal’ın kardeşi Leyla rolünü güzel oyuncu şöyle anlatmıştı;

“Leyla çok akıllı, okumuş ve manipülatif bir karakter. Aslında kendine mahalle dışında bir hayat kurmaya çalışmış fakat maruz kaldığı ırkçılıktan dolayı kendini yine mahallede bulmuş”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu