ReytingYerli Dizi

Ufak Tefek Cinayetler’in final bölümü kaçıncı oldu?

11 Aralık Salı gününün reytingleri belli oldu. Star’ın geçen sezondaki flaş dizisi Ufak Tefek Cinayetler, final bölümünün ne kadar izleneceği merak ediliyordu. Dizi, dün akşam final bölümüyle ekrana geldi. Ufak Tefek Cinayetler’in final bölümü reyting listesinde kaçıncı sırada yer aldı? İşte haberin detayı..

UFAK TEFEK CİNAYETLER VEDA ETTİ

11 Aralık Salı günü Genel/Total kategorisinde Fox TV’de yayınlanan “Kadın” dizisi 1. sıraya otururken, 2. sırada ATV’de ekrana gelen “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisi, 3. sırada ise “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber” yer aldı.

AB GRUBUNDA 5. SIRADA YER ALDI

AB’de 1.’lik “Kadın”ın, 2.’lik “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin, 3’ncülük ise “Fatih Portakal ile Fox Ana Haber”in oldu.

Ufak Tefek Cinayetler ise Genel kategorisinde 13. sırada yer aldı. Dizi, AB kategorisinde ise 5. oldu. Dizi, ABC gurubunda ise 6. sırada kendisine yer bulabildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu