Yerli Dizi

Ufuk Bayraktar’dan palalı mekan saldırısı haberlerine açıklama geldi

“Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar gece kulübündeki insanlara palayla saldırdı!”  haberleri sonrasında bir açıklama yaptı. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Ufuk Bayraktar neler söyledi? Cihangir’in ünlü eğlence merkezi Hazine’de geçen olaylı gecede,elinde palayla, birisini öldürmeye kaldırdığı iddia edilen oyuncu şimdi nerede?

UçanKuş TV’de yer alan habere göre “Ufuk Bayraktar Cihangir’de bir mekanda bir kişiyi elindeki palayla öldürmeye kalktı. Uçankuş’un özel haberine göre saatler tam saat 02.15’i gösterdiği sırada olay patlak veriyor. Olacaklardan habersiz, kızlı erkekli dört kişi (Kubilay C., Selen Z., Esmen Ö. Ve Muhammed Onur K. Soy isimlerini şahıslar istemediği için yazmayı doğru bulunmadı) masada oturup sohbet ediyordu. Sonrasında ise masaya sadece dizilerden tanıdıkları Ufuk Bayraktar da katıldı. Genelde sert karakterler canlandırmış olan Ufuk Bayraktar o akşam sanki yine rol keser gibi bir durumdaydı. Garip hareketlerine kimse bir anlam veremiyordu. Masadan bir süre kalkan Muhammed Onur K.’nin yerinde Ufuk Bayraktar oturmuştu. Muhammed Onur K. masaya döndüğünde ise Ufuk Bayraktar yerini vermek için ayağa kalktı. Fakat Muhammed Onu K., Ufuk Bayraktar’a “sen benden yaşça daha büyüksün sen otur abi” dedi. Ancak beklenmedik bir tepki karşısında şaştı kaldı!” Haber şu şekilde devam ediyordu:

“Ufuk Bayraktar bir anda “Otur diyorsam oturacaksın lan!” dedi. Ortam bir anda buz kesti… Böyle bir tepki beklemeyen Muhammed Onur K. ise çareyi oturmakta buldu. Ancak sular durulmadı, Ufuk Bayraktar’ın gereksiz öfkesi geçmiyordu.
Ufuk Bayraktar sonrasında Kubilay C.’ye dönerek “senin kardeşliğini sevdim” dedi Muhammed Onur K.’nın omzuna vurdu “Senin kardeşliğini sevmedim, senin ağzını burnunu kırarım” dedi. Masada herkes şok oldu.

Bir anda gözler Ufuk Bayraktar’a döndü.. Ufuk Bayraktar, Muhammed Onur K.’nın yakasına yapışıp bir anda kafa attı, kaşını yardı.Sonra olaylar karıştı…Karşılıklı yumruklaşmalar yaşandı, araya bodyguard’lar girdi.Ancak Ufuk Bayraktar’ın öfkesi dinmek bilmedi.Eline bir şişe kaptı, şişeyi kırdı ve fırlattı.

Ancak arkada olayları izleyen bir hanımefendinin kafasına geldi ve maalesef kafası yarıldı. Hanımefendi acilen hastaneye kaldırıldı.4 genç neler olduğunu hala anlayamamıştı… Ufuk Bayraktar sonrasında Hazine’den dışarıya çıktı. Orada bulduğu açık bir mekana gidip eline pala aldı ve geri döndü. Evet, işte korku filmi tam o sırada başladı.Hazine’nin kapısında bodyguard’lar elinde palalı oyuncu Ufuk Bayraktar’ı görünce şoka girdiler ve herkes kaçmaya başladı.Ufuk Bayraktar elinde palayla mekana daldı, kimse müdahale bile etme fırsatı bulamadı. Oraya eğlenmeye gelen insanlar bir anda buz kesti, kaçışmaya başladı. Mekanın içinde palayı sallaya sallaya gezen Ufuk Bayraktar, daha önce masada yanına oturduğu Muhammed Onur K.’ya “Seni öldüreceğim“ diye bağırmaya başladı.

Bu sırada insanlar mekanın içinde Ufuk Bayraktar’ın elinde palayla gezerken görünce hemen dışarıya kaçtı, genç bir kız panik atak yaşayarak düşüp bayıldı. Ufuk Bayraktar’ın kavga ettiği Muhammed Onur K. ise orada bulunan bir otelin lobisine geçti.
İhbarlar sonrasında çok büyüyen olaya polis apar topar müdahale etti. Polisin geldiğini gören Ufuk Bayraktar ise olay yerinden aniden kayboldu.Muhammed Onur K. ve arkadaşları ise hastaneye giderek darp raporu aldılar, polise şikayette bulundular.
İşte olayı kanıtlayan ve detayların yazıldığı belgeler;

Ufuk Bayraktar’da iddialara cevap sosyal medya üzerinden geldi

“Oyuncu Ufuk Bayraktar palayla mekan bastı” haberlerinin çıkmasıınn ardından Bayraktar sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak haberin asılsız olduğunu söyleyerek avukatının konuyla ilgilendiğini belirtti. İşte o açıklama:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu