Televizyon

Ufuk Özkan yeni bir yarışma ile ekranlara dönüyor

En son sevilen Aileler Yarışıyor programında sunuculuk yapan ünlü oyuncu Ufuk Özkan yeni bir yarışma programıyla ekranlara iddialı dönüş yapıyor. İşte, Ufuk Özkan'ın sunacağı yeni yarışma ve yayınlanacak kanalı ile ilgili detaylar...

UFUK ÖZKAN STAR MARKET İLE DÖNÜYOR

Star TV ekranında yepyeni ve heyecan dolu bir yarışma olan ‘Star Market’, çok yakında başlıyor. Sunuculuğunu ekranların sevilen oyuncusunun yapacağı yarışmanın yapımcılığını ise Global Medya üstleniyor.

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine kazanacağınız, en pahalı sepetleri doldurmak için mücadele edeceğiniz ‘Star Market’, seyirciyi heyecan dolu bir alışverişin içine sokacak. Ufuk Özkan’ın sunumuyla Star Market, yakında Star’da…

Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği ‘Star Market’, ezber bozan bir alışveriş yarışını evlere getiriyor. Üç ayrı takımın kıyasıya alışveriş heyecanı, seyirciyi büyük bir heyecanın içerisine sokacak. Ünlü sunucu Ufuk Özkan’ın sunumuyla Star Market’e katılan çiftler, kıyasıya bir alışverişin içerisine girerek herkesi ekran başına kilitleyecek.

ALIŞVERİŞ YAPTIKÇA KAZANACAKLAR

Birbirleriyle süpermarketten en çok ürünü toplamak ve topladıkça para kazanmak için yarışan çiftler, kendilerine sorulan soruları yanıtlayacak. Etaplar boyunca daha çok alışveriş yapmak için süre kazanan 3 takım arasından, en pahalı alışverişi yapan takım rakiplerini eleyerek final etabında büyük ödül için yarışacak.

Ufuk Özkan’ın sunumuyla yayınlanacak olan ‘Star Market’ yarışmasının yayın tarihi henüz açıklanamdı. Yarışmanın çok yakın bir tarihte ekranlarda olması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu