Televizyon

Ufuk Özkan’ın sunacağı Star Market’in yayın tarihi belli oldu

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan'ın sunumuyla Star ekranında başlayacak yeni yarışma programı ‘Star Market’in yayın tarihi belli oldu.

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine para kazandıracak, yarışmacıların en pahalı sepetleri doldurmak için mücadele edeceği Ufuk Özkan’ın sunacağı ‘Star Market’ in yayın tarihi belli oldu.

Farklıo konseptiyle dikkat çeken Star Market, 26 Temmuz Pazartesi itibariyle hafta içi her gün saat 16.45’te ve ünlü isimlerin yarışacağı bölümüyle de cumartesi akşamları saat 20.00’de Star ekranlarında olacak.

Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği ‘Star Market’te, her bölüm iki kişiden oluşan üç takım etaplar boyunca süre toplamak için yarışacak. Yarı finalde en pahalı alışverişi yapan takım, finalde 3 soru cevaplayarak her gün 10 bin liralık ödül için mücadele edecek

“SUPERMARKET SWEEP” ŞİMDİ TÜRKİYE’DE!

İlk olarak “Supermarket Sweep” adıyla 1965 yılında Amerika’da yayınlanmaya başlayan ‘Star Market’, kısa sürede milyonların gözdesi haline geldi. Daha sonra İngiltere ve Yunanistan’da da yayınlanan yarışma, şimdi Türkiye’de…

CUMARTESİ AKŞAMLARI ÜNLÜLER YARIŞACAK

‘Star Market’, ezber bozan bir alışveriş yarışını evlerinize getiriyor. Daha önce hiç böyle bir market görmediniz. Bu markette para harcamak yok; eğlence var, rekabet var, koşturma var, ödül var. Hafta içi her gün 3 çiftin yarışacağı ‘Star Market’in cumartesi akşamı yayınlanacak özel bölümünde ise ekranlardan tanıdığınız ve hayranı olduğunuz ünlü isimler olacak.

Ufuk Özkan’ın sunumuyla ‘Star Market’ 26 Temmuz Pazartesi saat 16.45’te izleyici ile buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu