M.Bey/ÖzelTelevizyon

Ufuk Özkan’ın sunumuyla TRT1’de başlayacak olan Aileler Yarışıyor’un başlama tarihi belli oldu(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL:Aileler Yarışıyor yarışma programının TRT1 ekranlarında şu sıralar Kalk Gidelim dizinin başrol oyuncusu Ufuk Özkan’ın sunumuyla yeniden başlayacağını ilk kez MEDYABEY duyurmuştu. Daha önce de TRT1 ekranlarından yayınlanan yarışmanın başlama tarihi belli oldu.

AİLELER YARIŞIYOR 3 ARALIK’TA BAŞLIYOR

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan’ın sunduğu Aileler Yarışıyor’un TRT1 ekranlarında başlayacağı tarih 3 Aralık Pazartesi günü olarak belirlendi. Sevilen yarışma hafta içi her gün TRT1 ekranlarında olacak.

Bugüne kadar TRT1, Star TV, TV8 gibi kanallarda yayınlanan programı Ufuk Özkan’ın dışında Erol Evgin, Beyazıt Öztürk gibi ünlü isimler de sunmuştu.

Yarışmada dört kişiden oluşan iki takım sorulan sorulara en popüler cevapları bulmaya çalışıyor.

UFUK ÖZKAN KİMDİR?:

Ufuk Özkan, 11 Nisan 1975 tarihinde Almanya, Jugenheim, Seeheim’de doğdu. Aslen Samsun’un Tekkeköy ilçesine bağlı Hamzalı köyündendir. 12 yaşında Türkiye’ye gelen Ufuk Özkan, Samsun Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne devam etti. 1994 yılında İstanbul’a geldi. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında animatörlük ve palyaçoluk yapan ünlü oyuncu bugüne kadar çok sayıda dizide rol almıştır. Özkan, Emret Komutanım dizisiyle Türk izleyicisinin dikkatini çekti. Geniş Aile dizisinde Cevahir karakteriyle izleyicinin gönlüne taht kurdu. Daha sonra TRT1’de yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde başrol oynadı. Ünlü oyuncu şu sıralar TRT1’de yayınlanmaya devam eden Kalk Gidelim dizisinde yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu