Gündem

Uğur Dündar’dan flaş tehdit açıklaması

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Binali Yıldırım’ın Ekrem İmamoğlu ile çıkacağı televizyon yayını yönetmesini istediği Uğur Dündar, “Moderatörlüğü kabul etmemem öneriliyor, hatta tehdit eden bile çıkıyor” açıklamasıyla medyanın gündeminde.

UĞUR DÜNDAR’DAN TEHDİT AÇIKLAMASI

Deneyimli televizyoncu Uğur Dündar, Binali Yıldırım’ın kendi ismini önermesinden sonra tehdit mesajları aldığını açıkladı.

Uğur Dündar yoğun bir şekilde sayfasına yönelik saldırılar ve hakaretler nedeniyle çok sayıda hesabı da engellediğini duyurdu.

Uğur Dündar, Twitter hesabından konuyla ilgili dikkat çeken bir bir açıklama yaptı:

İşte o açıklama:

Dünden beri öyle şeyler yazılıyor ki! Komplolar, tuzaklar, tezgâhlar, kumpaslardan söz ediliyor. Moderatörlüğü kabul etmemem öneriliyor,hatta tehdit eden bile çıkıyor! Bunları yazıp çizenler sanırım benim Türkiye’nin en kıdemli Tv’cisi olduğumu,50 yıldır bu işi yaptığımı unutuyor! Meslekte ilk günden bu yana dürüst, ilkeli,güvenilir olmaya çalıştım.Haksızlıklara,iftiralara uğradım yılmadım. Hakikatin mutlaka hedefine ulaşacağına inandım. 50’nci yılımda bağımsızlık ve güven ödülü aldım.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu