Magazin

Uğur Güneş ile sevgililer mi?… Hilal Altınbilek’ten açıklama

Bir Zamanlar Çukurova'nın başrol oyuncusu Hilal Altınbilek'in adı Kerem Alışık'tan sonra şimdi de Uğur Güneş'le anılıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncusu Hilal Altınbilek sık sık ünlü isimlerle anılıyor. Güzel oyuncunun Kerem Alışık’tan sonra bu kez de meslektaşı ünlü oyuncu Uğur Güneş’le aşk yaşadığı iddia edildi. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Hilal Altınbilek’e ulaşarak bu haberler hakkında bilgi aldı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu bugünkü yazısında Altınbilek’in iddialara verdiği cevabı okurlarıyla paylaştı.

İKİ İSMİ DE YALANLADI

Ali Eyüboğlu’nun bugünkü yazısından o bölüm:

Ocak ayının son günleriydi… ATV’de yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinin oyuncuları Hilal Altınbilek’le Kerem Alışık’ın ‘set aşkı’ yaşadıklarına dair haberler çıktı. Kerem Alışık’ın bu haberi yalanlamasının üzerinden iki ay bile geçmeden, Altınbilek’in bu kez dizinin bir başka oyuncusu Uğur Güneş’le aşk yaşadığı ‘iddia’ edildi! İddianın sahibi belli değildi, ama Altınbilek’le Güneş’in sosyal medyada paylaştıkları bir fotoğrafa dizi izleyicilerinden iki kişinin yaptıkları yorum, ‘dizi aşkı’na kanıt gibi gösterildi. Neydi o yorumlar?

“UĞUR’UNKİ YAKIŞTIRMA”

Ekranda diziyi izleyip, sosyal medyada yıldızlarını takip edenlerden biri, “Sonunda beklenen fotoğraf geldi” diye yazdı. Bir başkası işi bir adım daha ileri götürdü: “Dizide çok yakışıyorlardı. Gerçek hayatta da birlikte olmalarına çok sevindim.”

Altınbilek’in iki ay dolmadan ‘set aşkı’nı değiştirmesi bana tuhaf geldi. Dizinin güzel yıldızına WhatsApp’tan iki haberi gönderdim. Ben, iki habere dair yorumunu soramadan Altınbilek’ten “Daha çok çıkar herhalde?” yanıtı geldi. Altınbilek, haberlerden hangisi doğru, hangisi yalan mesajımı okuduktan sonra da şunu yazdı:
“İkisi de doğru değil. Yakıştırma zaten Uğur’unki, Kerem’le niye çıktı bilmiyorum?”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu