Magazin

Uğur Işılak’tan Fatih Altaylı’ya sert tepki: “… özel hayatlarında ne oldukları herkesin malumu”

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı bir TV programına konuk olan ve “Erkekler sahip, kadınlar ait olur” diyen Uğur Işılak’ı ağır ifadelerle eleştirmiş Işılak’ı Ceren Özdemir’in katilinden daha tehlikeli olduğunu yazmıştı. Ünlü müzisyen Uğur Işılak’tan Altaylı’ya çok sert tepki geldi. Işılak, 10 yıl önceki röportajın bağlamından koparılarak hedefe konduğunu kaydetti.

IŞILAK: ‘TERBİYESİZLİK, CİDDİYETSİZLİK VE ART NİYETLİLİKTİR’

Fatih Altaylı, Uğur Işılak’ın yıllar önce kadınlarla ilgili söylediği sözleri köşesine taşıyarak “Ceren Özdemir’in katilinden daha tehlikeli” yorumunu yapması ikili arasında gerginliğe neden oldu. Yıllar önce söylediği sözlerden dolayı gündem olan Işılak ise Twitter hesabından paylaşım yaparak Altaylı’ya tepki gösterdi.

10 yıl önce yapılmış bir açıklamanın bağlamından koparıldığını söyleyen Uğur Işılak, “Konuşmanın akabinde özrümü defalarca beyan ettiğim halde, çok eski bir mevzuyu adeta bugün söylenmişcesine maksatlı ve gayriahlaki bir biçimde tekrar tekrar dolaşıma sokmak, en hafif tabirle, terbiyesizlik, ciddiyetsizlik ve art niyetlilik” dedi.

‘BAŞKASINI KARALAYARAK KENDİSİNİ AKLAMAYA ÇALIŞANLAR’

“Ömrüm boyunca hiçbir kadına şiddet uygulamadım” diyen Işılak, sözlerine şöyle devam etti: “Zira ekran önünde ve klavye başında kadın savunuculuğuna kalkıp sevgi pıtırcığı olarak arzı endam edenlerin özel hayatlarında ne oldukları herkesin malumudur” Uğur Işılak açıklamasını, “Başkasını karalayarak kendini aklamaya çalışanlar, hiçbir zaman muvaffak olamamıştır.” notuyla Twitter hesabından yayınladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu