Magazin

Uğurkan Erez’den Armağan Çağlayan’a: “Bütün mankenlerimi alıp star yaptınız”

Organizatör Banu Noyan’ın ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla koreograf Uğurkan Erez ve televizyoncu Armağan Çağlayan’la yola çıktığı Model of Celebrity 2016 elemeleri tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfeden Model of Celebrity jürisinin son durağı Eskişehir Espark AVM’ydi.

Destekten TR

Eskişehir ve çevre illerden gelen oyuncu ve manken adayı gençler jürinin karşısında yeteneklerini sergilemek için birbirleriyle yarıştı.

Destekten TR

300’ü aşkın gencin katıldığı ön elemede 14 aday, jüriden tam not alarak yarı finale çıkmaya hak kazandı.

Destekten TR

Espark AVM Müdürü Gökay Uzar ve geçtiğimiz yıl Model of Celebrity Kraliçesi seçilen Tuğçe Çelik de yer aldı.

3 saat boyunca adayları tek tek inceleyen jüri üyelerinden televizyoncu Armağan Çağlayan, ekrandaki oyuncuların boylarıyla ilgili tartışma yaratacak açıklamalar yaptı. Ekranda uzun boylu oyuncu sevmediklerini söyleyen ünlü televizyoncu, “Bir dönem Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya’nın takoz kullanması çok konuşulmuştu. Biz ekranda çok uzun boylu oyuncu sevmiyoruz. Uğurkan Ağabey podyumda seviyor onları. Erkek çok uzun boylu olunca karşısına kadın oyuncu bulamıyoruz. Bayan uzunsa, erkek bulamıyoruz” dedi.

Bu sözler üzerine araya giren Uğurkan Erez, “Benim bütün uzun boylu mankenlerimi alıp star yapıyorsunuz. Burak Özçivit, Tolgahan Sayışman, Kenan İmirzalıoğlu hepsi benim mankenlerimdi. Sizin starlarınız oldu” sözleriyle herkesi kahkahaya boğdu.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in yeni dönemin Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ı olduğu yakıştırmalarıyla ilgili de konuşan Erez, “Bu iş kilometre işi. Onlarda kilometrelerini tamamlamaları lazım ancak Türkan Şoray olunmaz, o zaten bir tane” dedi.

Armağan Çağlayan ise “Bir türlü kimin Türkan Şoray olacağına karar veremediler, bu ara herkeste  Türkan Şoray olma derdi var” sözleriyle yeni neslin Türkan Şoray’ı olarak gösterilen Bergüzar Korel ve Fahriye Evcen’e gönderme yaptı.
Bugüne kadar podyuma sayısız manken kazandıran Uğurkan Erez, Çağla Şıkel’i nasıl keşfettiğini de ilk kez açıkladı. Erez, “Türkiye’de yapılan bir yarışmada bale grubu sahne aldı. Bir baktım aralarında muhteşem bir kız var. Boyu çok uzun olduğu için karşısına balet bulunamıyormuş. ‘Ben balerin olacağım. Hayatımı buna adadım’ dedi. Ama pırıl pırıl parlıyordu . Bir gün Şenol İpek yanıma getirdi onu, güzellik yarışması için. Kapıdan bir girdi gözlerimi alamadım. Türkiye Güzeli seçildikten sonra çok zayıf diye podyuma çıkarmak istemediler. Sonra defilelerin vazgeçilmezi oldu. Ona uymadığı için defile gününü değiştiren firmalar oldu. O kızın adı Çağla Şıkel” diyerek hiç unutmadığı bir anısını anlattı. Ardından da manken olmak isteyen gençlere “Çağla’yı örnek alın. Onun gibi gelmez” diye tavsiyede bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR