Medya

Ukrayna’daki Fox News ekibinden kötü haber

Rusya-Ukrayna savaşının 20. gününde sıcak bölgeden peş peşe haberler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgilere göre Ukrayna’da çatışmanın ortasında kalan Fox News kameramanının hayatını kaybettiği haber veriliyor.

Savaştan acı haberler gelmeye devam ediyor. Çok sayıda sivil ve askerin hayatını kaybettiği çatışmada bir gazeteci daha yaşamını yitirdi. Daha önce de bir gazetecinin hayatını kaybettiği savaşta öldürülen gazeteci sayısı ikiye yükseldi.

“KORKUNÇ BİR HABER”

Fox News kameramanı Pierre Zakrzewski’nin Ukrayna’da öldürüldüğü açıklandı. Zakrzewski’nin muhabir Bejamin Hall’un yaralandığı saldırıda hayatını kaybettiği öğrenildi. America Reports programının sunucularından John Roberts, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Korkunç bir haber: Fox kameramanı Pierre Zakrzewski, muhabir Benhamin Hall’un yaralandığı aynı saldırıda öldürüldü. Dünya genelinde Pierre’le çok kez çalıştım. Tam bir hazineydi. Pierre’in eşi ve ailesine yürekten dualarımızı iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu