Gündem

Ulusal basında bugün, 10 Ekim Pazartesi gazete manşetleri

Dünyada ve Türkiye’de olup bitenler gazetelerin internet ana sayfalarınad ve basılı gazetelerinde nasıl yer edindi? 10.10.2016 Pazartesi günkü gazete manşetlerinde yer alan, ekonomi, siyasi, magazin ve spor haberleri hangileri oldu. Ulusal basının önde giden haber organlarının internet haber sitelerinde gündemi oluşturan olaylar neler? Hepsini sizler için derledik.

Bugün haftanın ilk günü… Güne gazeteleri işte, yolda, evde her yerde tabletinizden, masa üstü bilgisayarınızdan ce cep telefonunuzdan takip etmenin kolaylığını sevenlerdensiniz. Haberimiz tam size göre… Günün ilk keyfi sizin için gazetelere bakmak mı? Yeni gne gazete okuyarak başlayanlardan mısınız? İşte yorulmadan tek bir kaynaktan tüm gazetelere ve internet haber sitelerine ulaşma imkanının sizlere sunuyoruz. Ulusal basında bugün hangi haberlerin öne çıktığını, gazetelerin 1. sayfalarında manşetlere ve sürmanşetlere taşınan haberleri tek bir noktadan takip edebilirsiniz. 10 Ekim Pazartesi günü hangi gazete manşetine hangi haberi nasıl taşıdı?

Ulusal basının en seçkin gazeteleri gündemi manşet ve sürmanşetlerine nasıl taşıdı? Hangi haberler gazete 1. sayfalarında kendilerine yer buldu? Dünyada ve Türkiye’de meydana gelen olaylar ulusal basında nasıl tezahür etti? İnternet gazetelerinin ana sayfa haberlerini hangi linkten takip edebilirim? 10.10.2016 günün manşete ve gazete 1. sayfalarına taşınan haberler hangileri? Bu ve benzer sorularınızın cevabı M.bey.com’da. Medyabey her gün gazete manşetleri ile sizlerle olmaya devam edecektir.

Ulusal basın özetleri, gündemin öne çıkan başlıklarını basılı medya nasıl sundu? 10 Ekim 2016 Pazartesi günkü gazete manşetlerini M.bey’den takip edebilirsiniz.

İNTERNET GAZETELERİNİN ANA SAYFALARINA GİTMEK İÇİN İSTEDİĞİNİZ GAZETENİN ÜSTÜNE TIKLAMANIZ YETERLİ

Ulusal basılı medya bugün haberleri ilk sayfalarından işte böyle duyurdu. TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu