Yaşam

Uluslararası Home Concept Fuarı 14-17 Kasım’da İstanbul Fuar Merkezi’nde

Uluslararası Züccaciye, Ev Eşyaları, Aksesuar, Küçük Ev Aletleri Marka ve Üreticiler Fuarı Home Concept 14 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi– Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Referans Fuarcılık güvencesinde Türk üretici ve markalarını dünyanın en seçkin satın almacıları ile buluşturacak olan Uluslararası Züccaciye, Ev Eşyaları, Aksesuar, Küçük Ev Aletleri Marka ve Üreticiler Fuarı Home Concept 14 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi– Yeşilköy’de gerçekleşecek.Üçüncü kez kapılarını açacak olan Home Concept Fuarı , büyüyen yeni yerinde ve katılımcı hacmi ile sektörün en önemli ve en istikrarlı büyüme sağlayan fuar statüsünde.

Cam, Porselen ve Seramik Ev ve Mutfak Eşyalarından, Plastik Ev Gereçlerine, Çelik ürünlerden Küçük Ev Aletlerine ve Dekoratif Aksesuarlarıyla tüm yaşam ürünlerinin yer aldığı, Ev Eşyaları sektörünün tek Milli fuarı Home Concept, Türk üretici ve markaları dünyada sektörün önde gelen kanaat önderlerinin yakın ilgisi ile buluşturuyor.

Tanıtım faaliyetleri ile Uluslararası arenada bu yıl her zamankinden daha güçlü olan Uluslararası Home Concept Fuarı, Türk Züccaciye ve Ev Eşyaları sektörünün en önemli üretici ve markaları ile hem katılımcı hem de ziyaretçi tarafından büyük ilgi görüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu