M.Bey/Özel

Ümit Kantarcılar yeni bir yarışma programıyla ekranlara dönüyor(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Oyunculuk kariyerinin yanı sıra sunuculuk kariyeriyle de dikkat çeken yıllar önce ATV’de yayınlanan Kızlar ve Anneleri adlı yarışmayı sunan Ümit Kantarcılar sunuculuk kariyerine yeni bir yarışma programıyla devam edecek.

TV8’DE YAYINLANACAK OLAN APARTMANLAR YARIŞIYOR’U SUNACAK

Ünlü oyuncu Ümit Kantarcılar, TV8’de yakında başlaması beklenen Apartmanlar Yarışıyor adlı yarışma programını sunacak. Yeni yarışmanın tanıtım videosu geçtiğimiz günlerde çekildi. Yarışma Talya Prodüksiyon’un yapımcılığında çekilecek.

Yeni yarışmanın yayın tarihi henüz açıklanmadı. Bununla birlikte Apartmanlar Yarışıyor’un yaz ekranında TV8 yayınlanması bekleniyor.

Dilek Dağcıoğlu ve ekibi tarafından çekilen programda apartman sakinleri kıyasıya bir rekabet yaşayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışacak.

Ünlü oyuncu Ümit Kantarcılar ATV’de yayınlanan Kızlar ve Anneleri adlı yarışma programı sunmuş ve oldukça başarılı bulunmuştu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu