Magazin

Ümit Karan hakkında çıkan bugünkü habere isyan etti… “Yazıklar olsun!”

Ümit Karan, bugün kendisiyle ilgili medyada çıkan taciz haberine isyan etti. Eski milli futbolcu hakkında yer alan haberde oturduğu sitede çalışan kadına yönelik cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla yargılanan ve hakkında delil yetersizliğinden beraat kararı verilen eski milli futbolcu Ümit Karan’ın istinaf mahkemesi’nde yeniden yargılandığı davada Karan hakkında zorla getirme kararı çıkarıldığı ifade ediliyordu.

ÜMİT KARAN’DAN MEDYAYA SİTEM

Ümit Karan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mahkemenin beraat kararıyla ilgili resmi evrakı paylaşarak, “Daha önce de kasıtlı olarak gündeme gelen GERÇEK DIŞI olayın mahkeme BERAAT kararı. Bu yalan haberi yeniymiş gibi servis eden , bazı medya kuruluşlarına da yazıklar olsun.” diye yazdı.

ÜMİT KARAN HAKKINDAKİ İDDİA NEYDİ?

Eski milli futbolcu Ümit Karan’ın 2015 yılı Ekim ayında oturduğu sitenin resepsiyonunda çalışan İ.A.’ya yönelik cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilmiş, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Karan hakkında, ‘basit cinsel saldırı’ suçundan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Bakırköy 37’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Ümit Karan hakkında delil yetersizliğinden beraat kararı verilmişti. Dosya İstinaf Mahkemesi’ne taşındı. Daire, duruşma günü vererek sanığın yeniden yargılanmasına karar verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu