Televizyon

Umudun Olsun’da Fulya Öztürk’ün yerine gelen isim belli oldu

FOX TV’de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programını sunan haberci Fulya Öztürk, geçtiğimiz günlerde aldığı bir karar ile 1 yıllık ekran macerasının ardından yeniden haberciliğe döneceğini duyurmuştu. FOX TV, Fulya Öztürk’ten boşalan sunuculuk pozisyonu için merak edilen isim belli oldu.

UMUDUN OLSUN’UN YENİ SUNUCUSU ESRA EZMECİ

FOX TV’de ekranlara gelen Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu gazeteci Fulya Öztürk, geçtiğimiz haftalarda flaş bir karar almıştı.

1 yıl boyunca FOX ekranlarında çok sayıda insana yardım elini uzatan Öztürk, 3 cinayet soruşturmasının aydınlatılmasında da önemli rol oynamıştı

Fulya Öztürk, programda 60 kaybı bulup, 60 ailenin acısını dindirmişti.

FOX TV'den bomba anlaşma! Fulya Öztürk'ün yerine gelen isim belli oldu! - Sayfa 11

Programın reytingleri beklenenin altınada kalınca  Fulya Öztürk yeniden habere ve sahalara dönme kararı almıştı.

Fulya Öztürk’ün bu kararı sonrası, FOX TV’de programı kimin sunacağı merak konusu olmuştu. Deneyimli muhabirin yeri, bomba bir isimle dolduruldu.

Bir dönem Fulya ile Umudun Olsun programında da yer alan ünlü psikolog Esra Ezmeci, FOX TV’de Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunacak.

Programın tanıtımını Instagram hesabından paylaşan ünlü psikolog şu ifadeleri kullandı;

“Tüm ilişki problemlerinizi hep birlikte çözümleyeceğimiz. Esra Ezmeci ile KARŞI KARŞIYA 4 temmuz pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 16:00 da Fox Tv’de. Sizler de 0539 388 28 38 Whatsapp ihbar hattımıza başvurularınızı yapabilirsiniz . Görüşmek üzere”

“Tüm ilişki problemlerinizi hep birlikte çözümleyeceğimiz. Esra Ezmeci ile KARŞI KARŞIYA 4 temmuz pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 16:00 da Fox Tv’de.

Sizler de 0539 388 28 38 Whatsapp ihbar hattımıza başvurularınızı yapabilirsiniz . Görüşmek üzere”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu