ManşetYerli Dizi

UMUTSUZ EV KADINLARI IŞIL KOPUZOĞLU’NU SONSUZLUĞA UĞURLADI

Umutsuz Ev Kadınları dizisinin hayatını kaybeden uygulayıcı yapımcısı 35 yaşındaki Işıl Karpuzoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

Işıl Karpuzoğlu, 1.5 yıldır lenf kanseri tedavisi görüyordu. Tedavisi boyunca aralıklarla sete gittiği belirtilen Karpuzoğlu’nun, dün Kuşadası’ndaki evinde kansere yenik düştüğü haberi dizinin setini ve televizyon dünyasını üzüntüye boğdu.

SONGÜL ÖDEN DE CENAZEDEYDİ

Karpuzoğlu’nuncenaze töreninde Songül Öden ve set ekibi ile Burcu Esmersoy’un da aralarında bulunduğu arkadaşları Karpuzoğlu’nu yalnız bırakmadı. Kuşadası Büyük Camii’nde öğlende kılınan cenaze namazı sonrası Karpuzoğlu, gözyaşları içinde Davutlar Mahalle mezarlığına toprağa verildi.

Genç yaşta hayatını kaybeden Işıl Karpuzoğlu’nun kardeşleri, annesi Aliye Karpuzoğlu ile babası Mehmet Ali Karpuzoğlu’nun çok üzgün oldukları gözlendi. Arkadaşının toprağa verilişi sırasında Songül Öden, yapılan dualara eşlik etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu