ManşetSpor

Ünal Aysal dönme hevesinde

Galatasaray’ın bir dönem başkanlığını yapan Ünal Aysal, sarı kırmızılı takım için geri dönme sinyalleri verdi. Bazı otoriteler tarafından Galatasaray’ın mali sıkıntılar yaşamasının sorumlusu olarak görülen Aysal’ın olası bir seçim durumunda başkanlığa adaylığını koymayı düşünmesi şaşkınlığa neden oldu.

Ünal Aysal, olası bir seçim durumunda başkanlığa adaylığını koymayı düşündüğünü, daha önce neden aday olmayıp da şimdi böyle bir karar aldığını açıkladı. Sarı kırmızılı camianın eski başkanı Aysal, takımın lig sıralamasında 2010-11 sezonundaki geriye giden ivmesi, kadro değerini kaybetmesi, küçülmeye başlaması gibi etkenlerin üst üste gelmesi sebebiyle Galatasaray’ın başına gelmeyi düşündüğü öğrenildi. tekrar başkanlık için kolları sıvadığı öğrenildi.
Konuyla ilgili olarak Aysal’ın ağzından seçim kararı olmadan adaylık konusunda net bir ifade duyulmasa da; ekip arkadaşları ile çalışma başlattıkları gelen bilgiler arasında. Edinilen duyumlara göre; Ünal Aysal’ın dünyaca ünlü bir teknik adam ile şimdiden anlaştığı ve seçim olur da seçilirse bu hocayı takımın başına getireceği ifade ediliyor.

“Takımı yine ayağa kaldıracağım”

Galatasaray’ın yeniden ayağa kalkması için Aysal’ın yeni hoca ile yeni bir yapılanmaya gidileceği ve başarı için gerekenin yapılacağı; yönetime alacağı isimlerle fikir alışverişinde bulunduğu da fısıltı gazetelerinden okuduklarımız.

Seçim yapıldığı taktirde Aysal’ın yakın çevresine, “Takımı yine ayağa kaldıracağım” dediği belirtiliyor.

Galatasaray’ın yeni sezonda yepyeni bir formda ve yepyeni bir yönetim kadrosuyla iş başına gelerek eski şaşalı günlere kavuşmasını bekleyen taraftarların da gözü kulağı seçim haberinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu