Yaşam

Üniversite öğrencisinin trajik ölümü Bursa’yı üzdü

Bursa üniversite öğrencisi Nermin Erçin’e ağlıyor. Bursa’da meydana gelen trajik olayda üniversiteli Nermin Erçin, oturduğu apartmanın 5’inci katından atlayarak intihar etti. Erçin’in bunalımda olduğu öne sürülüyor.

İntihar girişimi sonucu hayatını kaybeden talihsiz genç kızın ardından ortaya korkunç iddialar atıldı. İddialara göre hayatını kaybeden talihsiz genç kız uyuşturucu kullandığı için kendinde değildi. Öte yandan hayatını kaybeden Nermin Erçin’in erkek arkadaşının gözaltına alındığı haber veriliyor.

Psikolojik açıdan bunalımda olduğu iddia edilen  üniversiteli Nermin, oturduğu apartmanın 5’inci katından düştü ve hayatını kaybetti.

Bursa polisinin olayı çok yönlü araştırdığı bilidiriliyor.

İNTİHARIN ARDINDAN İLGİNÇ DETAYLAR

Plato Meslek Yüksekokulu Aşçılık Bölümü 2’inci sınıf öğrencisi olan Nermin Erçin(23), fuarlarda ve alışveriş merkezlerinde tanıtım mankenliği de yapıyordu.

Nermin Erçin, oturduğu apartmanın beşinci katındaki merdiven boşluğu penceresinden atlayarak yaşamına son verdiği öğrenildi.

Erçin’in yaşadığı evde olay sonrasında yapılan incelemede uyuşturucu madde ve uyuşturucu bağımlılarının kullandığı aparatlar bulunduğu haber veriliyor. Öte yandan Nermin Erçin’in olaydan önce uyuşturucu madde kullandığı ve erkek arkadaşıyla tartıştığı iddia ediliyor.

ERKEK ARKADAŞI GÖZALTINDA
Posta gazetesinde yer alan haber göre, Erçin’in gözaltına alınan erkek arkadaşı verdiği ilk ifadesinde “Nermin, uzun süreden beri bunalımdaydı. Olay akşamı birlikte uyuşturucu aldık. Sonra koşarak binanın üst katlarına çıktı. Uyuşturucunun etkisindeydim, korkup kaçtım” şeklinde ifade verdiği ortaya çıktı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu