Dijital Platformlar

Ünlü aktör Richar Gere BBC First dizinde

ABD’li ünlü oyuncu Richard Gere, yeni dizi projesiyle hayranlarını selamlamaya hazırlanıyor. Ünlü aktör, BBC First kanalında Ağustos ayında yayınlanacak olan Mother Father Son dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

Tivibu’da yer alan BBC First, yeni dizi projeleriyle adından söz ettiriyor. Death in Paradise, Call the Midwife, Doctor Who dizileri Ağustos ayında BBC First kanalında ekrana gelecek.

RICHARD GERE DİZİ PROJESİNE EVET DEDİ

İzleyicinin genellikle sinema projelerinde görmeye alışık olduğu ünlü aktör BBC First’e özel dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

MOTHER FATHER SON 23 AĞUSTOS’TA YAYINLANACAK

Nefes kesici bu drama dizisi, ekrana otuz yıl sonra ilk büyük TV başrolü ile dönen Richard Gere’i getiriyor. Max (Richard Gere), dünyanın en etkili medya imparatorluklarından birinin patronudur. İşi bilgidir, herkes hakkında bildiği karanlık sırlar vardır ve bu gücünü acımasızca kullanır. Oğlu Caden, Max’in ödüllü borazanı ‘The National’ gazetesinin en genç editörüdür. Ancak babasının beklentilerinin baskısı altında ezilmekte ve kendini kokain ile uyuşturmaktadır. Caden’in ölçüsüzlüğü büyük bir inmeye neden olunca çaresiz bir çocuk gibi olur. Max’in ayrıldığı eşi Kathryn için bu, Max’in ondan koparıp aldığı o hassas çocukla yeniden bağ kurma şansıdır. Max ve Kathryn oğullarının ruhu için savaşırken, bir savaş daha başlamak üzeredir; ülkenin kalbi için bir savaş…

Dizi 23 Ağustos Pazar saat 21.00’de BBC First ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu