Yerli Dizi

Ünlü araştırmacının yeni dizi önerisine yapımcı Mehmet Bozdağ’dan yeşil ışık…

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul’un devam dizisi niteliğindeki Kuruluş Osman’ın yapımcısı Mehmet Bozdağ yeni dizi projesiyle ilgili sürpriz gelişmeyi sosyal medya hesabından duyurdu. Ekranlardan da tanınan stratejist Abdullah Çiftçi’nin önerdiği yeni dizi konseptine ünlü yapımcıda danışmanlığını yaparsan neden olmasın cevabı geldi.

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman filmlerinin ardından seriye yeni bir film daha mı ekleniyor? Diriliş ve Kuruluş dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ yeni filmin mesajını sosyal medya hesabı üzerinden verdi. Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman gibi milyonlar tarafından ilgi gören yapımlara imza atan Mehmet Bozdağ isminin Uyanış olabileceği söylenen yeni filmle ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Mehmet Bozdağ’ın açıklaması Diriliş ve Kuruluş hayranlarını heyecanlandırdı. Peki, uygulamaya konulması düşünülen Uyanış’ın konusu ya da konsepti ne olacak? İşte, ünlü yapımcı Bozdağ’ın yeşil ışık yaktığı yeni diziyle ilgili detaylar…

Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman, Mehmetçik Kut’ul Amare dizilerinin ve Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin yapımcı, senaristi Mehmet Bozdağ’dan hayranlarını heyecanlandıran bir açıklama geldi. Mehmet Bozdağ yeni filme dair mesaj verdi.

‘FİLMİ ÇEKMEN GEREK’

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ geçtiğimiz günlerde araştırmacı yazar Abdullah Çiftçi’nin sosyal medyadan yaptığı film teklifine cevap verdi. Yazar Abdullah Çiftçi mesajında şu ifadeleri kullandı:

”Sayın Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul Kuruluş Osman’ı çektin Milleti tarihe götürdün. Eyvallah Şimdi bir de ‘Uyanış’ filmi çekmen gerek. Dijital Köleliğe farkındalık için U Y A N I Ş Yoksa Akıllarımız tarihle oyalanırken Dijital Köleliğe mahkum olacağız.”

MEHMET BOZDAĞ’IN CEVABI

Mehmet Bozdağ Abdullah Çiftçi’nin twitine verdiği cevapla dizi ve filmlerinin takipçilerini heyecanlandırdı. Mehmet Bozdağ Abdullah Çiftçi’nin teklifine şu şekilde cevap verdi:

”Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz konu bizim içinde çok önemli. Danışmanlığını yapmanız halinde bu konuda seve seve film yapmak isteriz.”

Mehmet Bozdağ’ın yaptığı açıklamalardan sonra yeni çıkacak filmin dijital savaşlarla ilgili olacağı yorumları yapıldı. Bu konuda film çekmek niyetinde olan Mehmet Bozdağ, bahsi geçen hususta araştırmalar yapan Abdullah Çiftçi’ye danışmanlık teklif etti.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu