Yaşam

Ünlü astrolog Filiz Özkol bu haftanın(10-16 Ekim) burç yorumlarını yazdı

Ünlü astrolog Filiz Özkol bu hafta da sizler için haftalık burç yorumlarını yazdı. Burcunuz bu hafta size neler söylüyor? Hangi konularda dikkatli olmak durumundasınız; ya da hangi konularda şanslısınız? Ayrıca haftanın gezegen hareketleri astrolojik açıdan bize neleri haber veriyor? İşte, astrolog Filiz Özkol’un kaleminden bu haftanın gezegen hareketleri ve de burç yorumları..

HAFTANIN GEZEGEN HAREKETLERİ

Jüpiter, Güneş ve Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Venüs Akrep burcunda Mars Oğlakta ilerliyor. Güçlü aşkların dönemi. Plüton ve Mars Oğlakta birlikte  hareket ediyorlar. Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Mizacınızın zor yanlarını ortaya koymaktan çekinmiyor ve bu konuda biraz cesur davranıyorsunuz. Tartışma ortamlarından uzak  kalmayı deneyin. Çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızın yardımıyla bir çok organizasyon çalışmalar içinde olacaksınız. Yolculuklarla ilgili yapacağınız planlarınızı ertelemek isteyebilirsiniz. Enerjinizi ve gücünüzü ortaya koyacak büyük projelerin gündeme geleceğini bilmelisiniz. Hırslı yönlerinizi dengeli kullanırsanız, başarınız yükselecektir. Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Hukusal sorunların artacağı bir hafta.

 

KOÇ:

Bu dönem karşınıza çıkan kişilerin akıl ve zekasından da etkileneceksiniz Yine yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz. Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili yeni bir dönem başlıyor. Gücünüze uygun işler sizi motive edecek ve yükselişler söz konusu olacaktır. İletişime önem vermek zorunda kalacağınız bir ay. Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz.  Diz ağrılarınız canınızı sıkabilir.  Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz. Soğuk ve tuzlu su kompresleri size iyi gelecektir. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz. . Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara  geniş  bakın.

filiz-ozkol-4

BOĞA:

 Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz. Sosyal çevrelerde tanışacağınız güçlü kimselerle iyi ilişkiler içinde olmanız size avantajlar getirecek. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız. . Finans konularında yeni kazanç peşinde olmanız ve yeni kişilere ilgi duymanıza rağmen, size gelen tekliflere karşı temkinli olmalısınız. Yatırımlarınızdan kazançlı çıkacaksınız. Artık paranın önemini kavradığınızı farkındasınız. İmkansız olaylar yerine size yarar sağlayacak konular için para harcayacaksınız. Bazılarınız ise yolculuklarda tanışacağı kişilerle yeni heyecanlara doğru yol alacaklar ve bu dönem  yurt dışı konumundaki işlerden başarı kazanacaklar.

 

İKİZLER:

 Özgürlüğünüzü, maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. . Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu bir evlilik veya aşk birlikteliği olabilir. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.. Sosyal açıdan da destek alacağınız bu dönemde eşiniz veya partnerinizde maddesel konularda size arka çıkacaktır. Gelecek kaygılarınız yüzünden çok daha fazla çalışacaksınız yeni projeleriniz ortaya çıkacak ve çevresel ilişkilerinizin de katkılarıyla ortak kazanç platformu oluşturacağınız çalışmaların içinde olacaksınız.  İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak.

 

YENGEÇ:

Kariyerli ve kaliteli ilişkiler sizi bekliyor. Bir yanda romantik, bir yanda başarı isteği içinde olacaksınız. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Bu aile içinde veya aileye yakın biride, olabilir. Ortak organizasyonlarda çalıştığınız kişilerden destek görmekte isteyebilirsiniz. Bu ay sosyal ilişiklerinizle iş yaşantınızı aynı düzeyde tutmayı başaracaksınız. Çekiciliğinizle birlikte cinsel cazibeniz yüksek olacak. Güzel ve rafine şeylerden hoşlanıyorsunuz. Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Paraya karşı ilginiz artacak.

 

ASLAN:

Bu dönem  arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. . İstediğiniz her türlü güce sahip olacaksınız. Abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Duygularınız kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Hayal edecek ve istekleriniz gerçekleştirmek için gerekli enerjiyi toplayacaksınız. Yine bu dönem, uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz. Çalıştığınız kişilerle işbirliğiniz artıyor. İstediğiniz her türlü hedefe yakın olduğunuzu siz de fark edeceksiniz. İş birliği yapacağınız kişilerden beklediğiniz haberlerin gecikmesi de canınızı sıkabilir. Ani gelişen olaylar karşısında tepkinizi koyacaksınız.

 

BAŞAK:

Katılacağınız dost toplantılarında farklı bir karizma içinde karşı cinsin, ilgisini kolayca çekeceksiniz. . Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Bu dönem karşılaşacağınız kişilerle ileriye dönük ciddi ilişikler içinde olacaksınız. Duygusal  ve romantizm konusunda yoğunlaşarak, yaşamınıza bir renk katacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız.

 

TERAZİ:

 Seyahat sırasında tanışacağınız kişilerle aranızda duygusal ilişkiler başlayabilir. Cinsel enerjinizin yüksek oluşu ve sık davetlere katılmanızdan dolayı, ani gelişen ilişkiler konusunda temkinli olmalısınız. Katıldığınız davetlerde önleyemediğiniz elektriksek çekimler oluşacak ve kısa süren maceralar yaşama riski her zaman kapınızı çalacaktır. . Önemli kararlar arifesinde iseniz, çekinmeden kararlar vereceksiniz. Babanızın istekleri ön plana çıkacaktır.. İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak bir çok anlaşmalara imza atacaksınız. Ayaklar ve dolaşım sisteminizi gözden geçirmelisiniz. Organizasyonlarda fazla yorulmamalısınız.. Yine iskelet sisteminizi zorlamadan bedeninize hareket kazandırmalısınız.

 

AKREP:

Bu dönem  özgürlük duygularınız çok önemli olacak. Bazılarınızın cinsel içgüdüleri artarken, kısa süreli cinsel maceralar yaşayacaklar. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız; zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Duygusal olmak için çevrenizdeki tüm nüansların tamam olduğunu göreceksiniz. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz.. Başlangıçlar yaparken iyi düşünmelisiniz.. Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi regüle etme ihtiyacı duyacak ve paylaşım konusunda gizliliği tercih edeceksiniz. Özellikle, karşı cinsle birlikte yapacağınız ortak çalışmalarda kendinizi daha da güçlü hissedecek ve bir başkası tarafından kişiliğinizin takdir edilmesi hoşunuza gidecek.

 

YAY:

Merkür  ; felsefi anlamda yoğun düşüncelere neden olurken, çevrenizi güzelleştirmek adına çalışmalar yapacaksınız.. Fiziksel görünümünüzle ilgili harcamalarınızda aşırıya kaçacak, gardırobunuzda sonradan giymeyeceğiniz birçok şey satın almış olacaksınız. Gireceğiniz topluluklarda karşılaşacağınız kişilerden etkilenmeniz ve marjinal dostluklar peşinde olmanız, size hareket kazandıracaktır. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak.

 

OĞLAK:

İletişim konusunda mükemmelsiniz. Eğer süregelen bir güzel oluşan size özel bir durumunuz varsa bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır. Aşk hayatınızda mutluluk yaşanacak ve her şey olumlu ilerlemeye başlayacak.. Zihinsel gücünüz oldukça yüksek seyrediyor. Çevresel koşullar sizi desteklerken, bilinçaltınızda şekillendirdiğiniz konular ön plana çıkacak. . Gerçekleşecek anlaşmalarda koşullar sizin tarzınıza uygun olacak, yoğun iş aktiviteleri kazancınızı arttıracaktır. Yeterli olanakları bulamadığınız için gerçekleştiremediğiniz işler hak ettiği yere kendiliğinden  ulaşacak ve sizin ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Politika ile ilgileniyorsanız, bu dönem istediğiniz başarıyı yakalayacaksınız.

 

KOVA:

Mars bilinçaltınızı yormasına rağmen olumlu etkiler almaya başlayacaksınz. İşte  size güzel bir fırsat doğuyor. Hemen harekete geçmek için daha ne duruyorsunuz ?. Önemli toplantıları ve yemekleri bu ay oluşturmaya ve planlarını yapmaya çalışın. Güzel yemekler ve hoş müzikler eşliğinizde aşk itiraflarında bulunacaksınız.. .Karşı cinse istemeseniz de, kayıtsız kalamayacağınız bir ay olacak. İş ve aşkı bir arada bulabilirsiniz. Toplumsal ilişkilerinizin canlı olması sizin tepelerde olmanızı sağlayacaktır.. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız. Uzak yolculuklarla ilgili planlarınızı uygulayabilirsiniz. Öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç. Kariyerinizle ilgili karşınıza çıkan kişilerden faydalanacaksınız.

 

BALIK:

Aşk gezegeniniz Merkür, dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. İsteklerinizde müthiş bir artış olurken, enerjiniz sınırlarınızın ötesinde genişleyecek ve amaçlarınıza ulaşmak için çok daha fazla çalışacaksınız.  Ön planda olacağınız grup aktivitelerinde dikkat çekeceksiniz.. Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız.

ASROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

https://twitter.com/fozkol

https://www.instagram.com/filiz.ozkol

https://www.facebook.com/Filiz-Ozkol-119123764840558/?fref=ts

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu