Yaşam

Ünlü astrolog Filiz Özkol İzmir Kitap Fuarı’nda

İzmirlileri önemli ve sevilen yazarlarla buluşturacak olan 21. İzmir Kitap Fuarı, kitapseverlere yakında kapılarını aralayacak. Ünlü astrolog Filiz Özkol, fuarda sevenleri ve sosyal medya takipçileriyle bir araya gelecek.

21. İzmir Kitap Fuarı 22 Nisan tarihinde astroloji konusunda  yorumlarıyla  dikkat çeken ünlü astrolog Filiz Özkol’u ağırlayacak. Özkol fuarda hem sevenleriyle sohbet edip onların merak ettiği soruları cevaplayacak hem de en son çıkan “2016’da Astroloji ve Burçlar” kitabını imzalayacak.

Birçok ünlü yazarın yer alacağı fuarda yorumları ile takipçilerinin beğenisini toplayan Filiz Özkol da sevenleri ile bir araya gelecek.

FUAR 16-24 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA GEZİLEBİLECEK

Kitapseverlerin ilgiyle takip ettiği İzmir Kitap Fuarı  16-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Birbirinden önemli yazarların yer alacağı organizasyon Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda (Kültürpark) olacak.

Filiz Özkol, 22 Nisan Cuma günü 13.00-16.00 saatleri arasında, fuar alanındaki standında sevenleriyle buluşacak. Özkol, “2016’da Astroloji ve Burçlar” adlı kitabını sevenleri için imzalayacak. Ünlü astrolog, sevenleri ve sosyal medya takipçileriyle hem astroloji sohbetleri de yapacak hem de merak edilen konuları sevenleri için yorumlayacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu