Yerli Dizi

Ünlü astrologtan Fox TV’nin yeni dizisi Aşktroloji için kötü haber

Fox TV’de Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen ilginç dizi Aşktroloji dizisi ilginç özelliği ile dikkat çekti. Astroloji konusuna sık sık atıf yapılan koedi dizisi için ünlü astrolog Dinçer Güner, kötü bir kehanette bulundu. Astrolog Dinçer Güner, astrolojik açıdan yaşanan dönem itibarıyla dizinin tutmayacağını iddia etti.

GÜNER: AŞKTROLOJİ’NİN BAŞLANGIÇ ZAMANI BÜYÜK TALİHSİZLİK

Oyuncu kadrosunda Ekin Mert daymaz, Aleyna Solaker, Mesut yılmaz, Metin Keçeci, banu Arıca ve Survivor’dan da tanınan Berna Keklikler gibi isimlerin yer aldığı dizi dün akşam ilk bölümüyle Fox Tv ekranlarından yayınlanmıştı.

Ünlü astrolog Dinçer Güner, yeni dizi Aşktroloji’nin başlama zamanının talihsizlik olduğunu bu nedenle dizinin tutmayacağını yazdı.

Dinçer Güner, yeni dizi Aşktroloji için;

“Yarin @FOXTurkiye asktroloji diye astroloji konseptli yeni dizi basliyormus. Madem astrolojiyi temel aldiniz bari Merkur Retroda ve Ay kuculurken baslatmasaydiniz… Ne buyuk talihsizlik… Tutmayacagi belli simdiden…” diye yazdı.

AŞKTROLOJİ’NİN KONUSU:

Cem çok yakışıklı ve kendine güveni tam bir gençtir. Cem kuzenleri ile bir iddiaya girer ve ülkenin önemli iş adamlarından birinin kızı olan Tuba’yı tavlayacağını iddia eder. Cem hemen Tuba’yı araştırmaya başlar ve onun burçlara ve astrolojiye çok fazla inandığını öğrenir.

Tuba güne Hektör isimli astroloji uzmanının web sitesinde ki yorumları okuyarak başlar bu bilgi Cem’ için bulunmaz fırsattır. girip günlük burç yorumunu okumaktadır. Bu bilgi Cem için bulunmaz bir fırsattır. Cem önce Tuba ile tanışmayı başarır sonra da onu kendisine aşık etmek için Hektör’ün internet sitesini heckler ve oradan yönlendirme yaparak Tuğba’yı kendine aşık etmeyi başarır; ancak Tuba bir anda Cem’in oyununu öğrenir ve işler değişir. Tuba Cem’den intikamını almak için harekete geçer ve Cem’i anasından doğduğuna pişman eder.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı