Magazin

Ünlü bir markanın yüzü olan Çağla Şikel şimdi de moda tasarımcısı oluyor

Çağla Şikel’in tasarımcılık heyecanı…Türk markası olan Herry’nin dünyaya açılma kararı almasının ardından Çağla Şikel de markanın yüzü oldu. Bununla da kalmayan Şikel, aynı zamanda Herry markası için tasarımcı kimliği ile de moda dünyasına adım atmaya hazırlanıyor.

Ünlü markanın sahibi Adnan Kaplan, İtalya’nın ünlü tasarım ekibini Türkiye’ye transfer ederek önemli bir adım attı. Kaplan, hem sözkonusu ekiple hem de Çağla Şikel ile yaptıkları anlaşma sonunda Avrupa pazarına dönük büyük bir yatırım yaptıklarını ifade etti.

cagla-herry

Çağla Şikel firmanın hem marka yüzü olacak hem de 2016-2017 Sonbahar-Kış kreasyonu için İtalyan tasarımcı ekiple beraber çalışacak. Şikel’in 20 parçalık bir koleksiyon hazırladığı öğrenildi. Katolog çekimleri 9 Ekim Pazar (bugün) yapılacak.

Sözkonusu projenin reklam ve halkla ilişkiler ayağını yürüten Neslihan Cengiz Uman, Çağla ile yürüdükleri bu önemli projede başarılı olacaklarına inandıklarını söyledi…

TV dünyasına sunucu olarak kendini kabul ettiren ve de birçok projede ekranda boy gösteren Çağla Şikel, bundan böyle hem önemli bir markanın yüzü hem de tasarımcısı olarak kariyerinde önemli atılım gerçekleştirmeye hazırlanıyor..

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu