Magazin

Ünlü Fenerbahçelilerden Başkan Ali Koç’a “Cocu” sitemi

Fenerbahçe, Dinamo Zagreb’e rakip sahada 4-1 yenilmesinin şokunu yaşıyor. Milyonlarca taraftar dün gece oynanan maçta takımlarının sahadan silinmesini ve hiçbir varlık gösterememesinin faturasını teknik direktör Philip Cocu’ya çıkardı. Fenerbahçeliliği ile bilinen pek çok ünlü de milyonlarca F.Bahçeli taraftarla aynı düşünceleri paylaştı. Sosyal medyada ünlü Fenerbahçelilerin Başkan Ali Koç’a Cocu sitemi vardı.

ÜNLÜLERİN COCU İSYANI

İşte, Fenerbahçeliliğiyle bilinen ünlülerin hezimetle biten maçla ilgili yorumları:

CEYHUN FERSOY:Duran toplarda topun başına;Van Hoijdonk gelirdi,Alex gelirdi,Anelka gelirdi,R.carlos gelirdi,Emre gelirdi, gelirdide gelirdiii…İSMAİL KÖYBAŞI NE HASAN ALİ NE,!!!!

DERYA ULUĞ: Beklentilerimizin çok altında bir sezon yaşıyoruz.Fenerbahçe takımına yakışan ve taraftarın hakettiği asla bu değildir.

ALİŞAN: Başkanım yol yakınken lütfen Cocu’yu gönderip Fb’yi bilen,Turkiyeyi tanıyan bir Türk TD getirelim takımın başına..örnek:Ersun yanal..!Amatör ligde bu golü bir takım yese ,başkan aşağı iner tokatlar futbolcuları…Ya sabır Allah’ım ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır..Başkanım facia yaşanmazsa değiştirmem demiştiniz…Facia yaşanıyor!!!Ve bu mac gösterdi ki Cocu çok ama çok yanlış bir secim!!KADIKÖY DE bir facia yaşamadan Çocu’ya bu gece elveda diyelim..

YAVUZ SEÇKİN: Sayın başkanım bu Cocu’dan kurtarın bizi..

MURAT ŞEKER(YÖNETMEN): Ben hayatımda bu kadar kötü Fenerbahçe görmedim. Zaten ligde bu kadar kötüsü en son 1971 yılıymış. Ben de 2 sene sonra doğmuşum. Cocu bey 8 maçta 5 yenilgi ile rakipsiz. Ya pazartesi ya da yarın önemli değişiklikler olacak, olmalı.

ERTEM ŞENER: Alper yüzünden kaybetti Fenerbahçe öyle mi? Hatta sezon başından beri alınan kötü sonuçlarda da sahada olmamasına rağmen Alper yüzünden kaybetti !!Frey, Reyes, Ramon bunlar çok iyiydi Alper inanılmaz kötüydü, öyle mi?Hatta öyle ki Alper Cocu’ya yanlış taktik verdi !!! Yazık !!!

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu