Magazin

Ünlü gelin adayı Hanife, evlenmek için katıldığı programda aldığı maaşı açıkladı

Adını evlilik programlarında taliplilerine hayır cevabı vermesiyle duyuran Hanife Gürdal, Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ programının konuğuydu. Hanife Gürdal,  programda evlilik yolunda başına gelenleri ve yarışmada kaldığı süreçte yaşadıklarını anlattı. En ilginç detaylardan biri ise Hanife’nin programda harçlık olarak aylık 3 bin TL para aldığını itiraf etmesiydi.

“ARABA KARŞILIĞINDA EVLENDİLER”

Destekten TR

Evlilik programlarında yaşanan olayları anlatan Hanife Gürdal, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hanife, programda kaldığı süreçte kendisine bir ev tutulduğunu, harçlık olarak aylık 3 bin TL kazandığını söyledi.

Destekten TR

Evlilik programlarının perde arkasını anlatan Gürdal, yarışmadaki bir arkadaşının araba ve çeyizlik eşya karşılığında evlendiğini sonra da boşandığını sözlerine ekledi.

Destekten TR

“TEHDİTLE GERİ ÇAĞRILDIM”

Canlı yayında olay itiraflarda bulunan gelin adayı, “Yarışmada iki yıl kaldım sık sık İzmir’e evime gittim sonra hep geri çağrıldım tehditle ya da başka yollarla. Yarışma boyunca da kendime hiçbir şey almadım, iyi ki de alamamışım.” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR