Dizi TVMagazin

Türkiye’nin ilk internet dizisi “Masum” için tarih açıklandı!

İnternet üzerinden yayın yapan televizyon sitesi BluTV muhteşem bir oyuncu kadrosu ile ilk yerli online dizi müjdesini verdi. BluTV’de yayınlanmak üzere çekilecek olan Masum dizisinde birbirinden değerli oyuncular yer alıyor. Masum ne zaman başlayacak sorusunun cevabı geldi. BluTV Masum başlama tarihini D Yapım Twitter üzerinden duyurdu…

Masum adlı dizinin 8 bölümden oluşacağı her bölümün de yaklaşık 1 saat süreceği bildirildi. Dizinin BluTV’de Ocak ayından itibaren yayınlanacağı belirtildi.

BluTV için çekilen ilk yerli online dizi olma özelliğine sahip Masum isimli dizide dev kadro göze çarpıyor.

Masum dizisi sıradan görünen bir ailenin çevresinde gelişen sıra dışı bir hikâyeyi konu edinecek. Dizide Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dizinin senaryosu, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlandı. Dizinin yapımcılığını D Productions üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce yer alıyor.

“Masum” ne zaman başlayacak?

D yapım internet sayfasından dizinin başlama tarihini “DProductions yapımı, Türkiye’nin ilk internet dizisi #Masum 27 Ocak’ta sadece @BluTVofficial’de! 👉 http://blutv.com.tr/masum” mesajıyla duyurdu…

Blue TV nedir? 

BluTV, her ay en az 30 yeni film ve dizinin gösterildiği bir internet televizyonudur. Bilgisayar ve akıllı cep telefonlarının ile Smart TV ve Apple TV gibi büyük ekran servisler üzerinden de izlenebilen online internet televziyonu Blue TV reklamsız içerikler sunuyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı