GündemMagazin

Ünlü isimler Kayseri’deki hain terör saldırısı için tek yürek oldu

Kayseri’deki hain terör saldırısına sanat ve spor dünyasından da tepkiler vardı. Kayseri, Terörü Lanetliyoruz, Yeter Artık etiketleriyle yapılan paylaşımlarda terör lanetlendi. İşte ünlü isimlerden Kayseri’de meydana gelen ve 13 şehit verdiğimiz hain saldırıya yönelik o tepkiler…

Şahan Gökbakar, instagram’da yayımladığı ‘Kayseri’ yazılı fotoğrafa, “Her gün lanet okumaktan bıktım. Vallaha yeter, billaha yeter! Bunu hak etmiyoruz” notunu yazdı.

Sosyal medya Twitter’da da tepkiler vardı:

Cenk Tosun: “Sen Gel Bin Yıl Orta Asya’da Savaş İstanbul’u Fethet Romayı Diz Çöktür Sonra Böyle Arkadan Vuran Allahsızlarla Uğraş”

Yalın; “Ateş düştü evlere yine…Sabır diliyorum gencecik şehitlerimizin ailelerine,hepimize sabır diliyorum”

Bülent Emrah Parlak: “Yapmayın.Ne olur yapmayın.Bu ülkenin insalarına yazık günah.Onlar yoksul halk çocukları,onlar öğrenci,onlar emekçi. Neolur yapmayın”

Pelin Çift: “Mekanın cennet olsun şehidim. Başın sağolsun güzel ülkem. Huzur diliyorum.”

Mehmet Aslan: “Yazip yazip siliyorum tweetleri ama Allah belanizi versin! Kahpe hain soysuzlar cayir cayir yanmanizi istiyorum!”

Sıla Gençoğlu: “Bitmeyen,uzun, lanetli bir gece yaşananlar. Kitapsızlar! Çocuklarımızı öldürenler, kör şeytanınızdan bulun… İzne çıkan askerleri,okul yolundaki öğrencileri öldürecek kadar kansızsınız şerefsizler!”

Mert Fırat: “Ölenler hep işinde gücünde,geçim derdinde, ana, yar hasretinde. Vebali terörü alet eden, semirtenlerin boynuna.”

İpek Tuzcuoğlu: ” ülkeme milletime bu acıyı yaşatanlar kahrolun… Tüm masum canlara Allah dan rahmet ailelerine sabır güç kuvvet dilerim”

Arda Turan: “Kalleşliğiniz tescilli. AMA başaramayacaksınız, bu ülkeyi bölemeyeceksiniz, bizi bitiremeyeceksiniz.”

Demet Akbağ: “Yeni yıl mesajı falan istemeyin artık . Dileyecek , sadece can sağlığı kaldı .”

Metin Akpınar: “Daha bi önceki patlamada 25 insanımız yoğunbakımdayken 2. Patlama gerçekleşiyor. Daha kötü bir cehennem olamaz.”

Nejat İşler: “Şu yitip giden hayatları, cocukları, aileleri sadece sayılardan ibaret hale getirdiler. Teröre destek veren herkese lanet olsun!…O kadar alçak, o kadar şerefsizsiniz ki lanet gücünüz ancak hiçbir şeyden haberi olmayan masum insanlara yetiyor.”

Uğur Işılak: “YaRab, sen aziz miiletimizi koru. Bu gözü dönmüş canilere misliyle döndür yaptıklarını. Başın sağ olsun #Kayseri”

Arda Kural: “#Kayseri ‘de kar kırmızı yağıyor! Gencecik askerler, polisler ay ile yıldız oluyor.. Korkmuyorum ! Korkmuyoruz!”

Kenan Doğulu: “Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum🙏🏻 #kayseri”

Harun Tekin: “bu alçak saldırıya lanet olsun. aynı acıyla, aynı üzüntüyle dolu onmilyonlarca insanı ayrıştıran sözlerden lütfen uzak duralım.”

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu