Magazin

Ünlü komedyen Bill Cosby’e taciz davasından hapis cezası

Bill Cosby’e hapis cezası şoku… 81 yaşındaki ABD’li ünlü komedyen ve televizyon yıldızı Bill Cosby’nin, 2004 yılında Andrea Costand adlı kadına uyuşturucu ilaç verdikten sonra cinsel tacizde bulunmaktan 3 ila 10 yıl hapis cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

DAHA ÖNCE AYNI SUÇTAN KEFALETLE SERBEST BIRAKILMIŞTI

ABD’nin Montgomery şehrinde görülen davada, cinsel taciz suçlamasıyla yargılanan Cosby’e 3 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası verildi. Cosby kararı temyize götürecek. Temyiz mahkemesi son kararı verene kadar Bill Cosby hapiste kalacak.

Hatırlanacağı gibi Cosby, daha önce de cinsel taciz suçlamasıyla tutuklanmış 1 milyon dolar kefaletle serbest bırakılmıştı. Oyuncunun onlarca kadının iddiaları üzerine çok sayıda başka davayla da karşı karşıya kalabileceği haber veriliyor.

DURUŞMA BOYUNCA TEBESSÜM ETTİ

Hapis cezasının yanı sıra “cinsel saldırgan” olarak kayıt altına alınmasına karar verilen Cosby’nin 25 bin dolar para cezası ödemesine de hükmedildi.

Mahkeme, Cosby’nin avukatlarının kefaletle serbest bırakılması talebini ise  reddetti. Ünlü komedyenin duruşma boyunca söz almayıp tebessüm etmesi  dikkatlerden kaçmadı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu