Magazin

Ünlü manken Didem Soydan “business bilet” haberine açtı ağzını yumdu gözünü

Manken-fotomodel Didem Soydan, kendisiyle ilgili bir haberden dolayı Posta gazetesine savaş açtı. Dün, Posta gazetesinde yayınlanan “Bilet yoksa iş yok” başlıklı habere adeta isyan eden Didem Soydan, açtı ağzını yumdu gözünü… Ünlü manken, Posta gazetesi ve Hürriyet Kelebek ekini işaret ederek dava açmaya hazırlandığını açıkladı. Soydan’ın isyan ettiği haberde uçak bileti fiyatına çalıştığı ima ediliyor.

DİDEM SOYDAN POSTA VE HÜRRİYET KELEBEK’E YÜKLENDİ

Sosyal medya hesabından kendisinin öne çıkarıldığı söz konusu haberle ilgili açıklamalar yaptı. Söz konusu haberde New York’a yerleşen Didem Soydan’ın İstanbul’dan gelen iş teklifleri için business class bilet şartı koştuğu ifade ediliyor. Haberdeki metinde direkt business class bilet fiyatlarının bazen 20 bin TL.’yi bulduğu bilgisine yer verildikten sonra Didem Soydan bu tür işlerden 20 bin lira kazandığı yazıyor.

blank

Didem Soydan Posta gazetesindeki o haber için sert açıklamalar yaptı. İşte Didem Soydan’ın sosyal medya hesabından yaptığı o açıklamalar:

“çirkin,basit uslupla haber yapmak sizin normaliniz olabilir ama benim icin alisilmis bisey degil ama illaki ögretecegiz size dogru haber yapmayi @Postacomtr

haber adi altinda basit,seviyesiz ,arastirilmamis ve tamami yalan haber yapmanizdan artik tiksiniyoruz .ben sizinle ugrasacagim cunku yapacaginiz haberlere ihtiyacim hic olmadi @Postacomtr @HurriyetKelebek

dava acacagim .Insanlari kisi hakkinda tamamen yalan bilgi vermenizden dolayi acacagim @Postacomtr @HurriyetKelebek

usluba bak! ucuzluk akiyor be ustune bir de tamami yalan haber bakin tamami ile yalan bi yazi yazmislar ..bunlar hangi ruh halinde anlayamiyorum”*

blank

 

Didem Soydan, daha sonra daha kapsamlı bir yazılı açıklamayı da paylaştı. “Size yazılmıştır @postacomtr” ibaresiyle yaptığı açıklama şöyle:

blank

 

  • Açıklamalar değiştirilmeden yayınlanmıştır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu