MagazinMobilSosyal Medya

Ünlü manken Ebru Şallı photoshoplu fotoğraflarıyla sosyal medyada nasıl alay konusu oldu?

Ünlü eski manken ve şimdilerin pilates eğitmeni Ebru Şallı son olarak paylaştığı pilates fotoğraflarında photoshopu abartınca sosyal medayada alay konusu oldu. Photoshop yaparken fondaki kapıları yamultan Ebru Şallı gelen onlarca eleştiri mesajının ardından çareyi fotoğrafları kaldırmakta buldu. İşte Ebru Şallı’nın paylaştığı o fotoğraflar ve takipçilerinden espiri dolu eleştiri mesajları…

blank

Pilates deyince akla gelen ilk isim olan Ebru Şallı, esnekliği ve eğitmenliğini birleştirirek bir çok kişisinin yapmaya cesaret bile edemeceği zor hareketleri kolayca yapabiliyor. Şallı sık sık pilates hareketlerini fotoğraflayarak sosyal medyadan da paylaşıyor. Son paylaştığı fotoğraflarda ise photo shop yapmaya kalkan ancak arkada kapıları yamultan Şallı günün konusu oldu… Şallı bu pozlarıyla Twitter’da kısa sürede Trending Topic listesine de girdi.

blank

Takipçilerinin dikkatinden kapılar ve dolayısıyla photo shop kaçmayınca espirili yorumlar da ard ardına geldi:

“Gözlerim bozuldu galiba, kapıları yamuk görüyorum.”

“Kapınız shop yaparken yamulmuş ama siz bilirsiniz.”

“Son kapı bükücü”

“Biri Ebru Şallı’ya fotoşoptan kapıların yamulduğunu söylesin”

blank

Gözlerden uzak olan Ebru Şallı en son Nişantaşı’nda görüntülenmişti

Bir süredir gözlerden uzak olan Ebru Şallı önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Evli işadamı Uğur Akkuş’la yaşadığı aşkla ilgili soruları, “Arkadaşlar bu konuyla ilgili konuşmama kararı aldım” diyerek cevaplamaktan kaçınan Şallı’nın basın mensuplarını görünce adeta eli ayağına dolaştı.  Sözcü’nün haberine göre; elinde telefonla hararetli bir şekilde mesajlaşırken görüntülenen eski model, karşısında medya mensuplarını görünce hızlı adımlarla uzaklaştı.

Uğur Akkuş’la yaşadığı aşkla ile ilgili yöneltilen sorulara, “Magazinsel konuşmak istemiyorum, lütfen kusuruma bakmayın. Bu konuyla alakalı konuşmama kararı aldım” diyerek cevap vermek istemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu