Magazin

Ünlü modacı Cemil İpekçi:”Azra Akın gelinliğini parçaladı”

Ünlü modacı Cemil İpekçi, Türkiye eski güzellerinden Azra Akın ve Demet Akalın’ın çok konuşulan 35 bin liralık çizmeleriyle ilgili flaş açıklamalar yaptı. Azra Akın’a düğününde diktiği gelinliğin parçalandığını neden parçalandığını anlattı. Ünlü modacı Demet Akalın’ın pahalı çizmeleri içinse; “Paran pulun varken yemek en güzeli. Demet ne giyse yakışıyor. Çizme de çok yakışmış. Bir zamanlar benim mankenimdi. Ayrıca pırıltıya da bayılırım. Yakında bende de görürseniz hiç şaşırmayın.” diye konuştu.

AZRA AKIN GELİNLİĞİNİ PARÇALADI!

Modanın duayen isimleri Cemil İpekçi, Neslihan Yargıcı ve manken Şenay Akay, ünlü sunucu Cem Özer modaretörlüğünde ‘En Şık Kim?’ yarışması için Forum Trabzon’daydı. Ünlü isimler organizasyonda ilginç açıklamalarda bulundular.

Trakya düğünü, gelinliği ve roman danslarıyla yılın en çok konuşulan gelini olan Azra Akın’a diktiği gelinlik çok beğenilen Cemil İpekçi, ünlü mankenin düğünde gelinliğini parçaladığını söyledi.
İpekçi, “Azra 2002 yılında benim diktiğim pazen elbiseyle Dünya Güzeli seçilmişti. Azra’nın gelinliği için kardelen çiçeğinden esinlendim. Azra’yı kardelene benzettim. İlla ki Avrupalı gelinliği olması gerekmiyor. 145 metre iğne oyası kullandım. Azra sadece yılın en güzel gelini değil, düğününde en çok eğlenen gelin oldu. Akşam 9’dan sabaha karşı 4’e kadar dans etti. Roman havası oynadı. Gelinliği paramparça etti. Düğün bittiğinde gelinlik parçalanmıştı.  Ayrıca kendimle de gurur duyuyorum. Çünkü iğne oyası Fransız dantelini geçti bu sene” açıklamasında bulundu.
Modanın duayen isimleri son dönemde çok konuşulan Demet Akalın’ın YSL marka 35 bin liralık çizmeleriyle ilgili de açıklama yaptılar.
DEMET AKALIN NE GİYSE YAKIŞIYOR
Podyumaların ünlü mankeni Şenay Akay, “Çizmenin çok pahalı olduğunu söylediler. Paran varsa, istediğini alırsın. Bu çizmeyi Demet giymeyecek de kim giyecek. Çok da iyi yapmış, çok yakışmış. Sonuna kadar destekliyorum. Çok da güzel çizme. O parayla insanlara yardım etsin diyenler var. Nereden biliyorsunuz yardımda bulunmadığını” dedi.
Usta modacı Cemil İpekçi ise “Paran pulun varken yemek en güzeli. Demet ne giyse yakışıyor. Çizme de çok yakışmış. Bir zamanlar benim mankenimdi. Ayrıca pırıltıya da bayılırım. Yakında bende de görürseniz hiç şaşırmayın. Zaten çok az kişi kaldı sahnesini dolduran. Demet de onların başında geliyor” diyerek ünlü sanatçıya destek verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu