Magazin

Ünlü modacı Gülşah Saracoğlu’ndan küfür açıklaması

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun, eski sevgilisi Gökhan Göz’ün canlı yayınına katılarak küfürler yağdırması magazin medyasında gündem oldu. Gökhan Göz ve arkadaşları, uzun süre olaydan habersiz şarkı söylemeye devam etti. Psikolojik şiddet gördüğünü iddia eden 38 yaşındaki modacı, öfke kontrolünü sağlayamadığını belirterek sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Gülşah Saraçoğlu, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Gökhan Göz’ün Instagram canlı yayınına attığı mesajlarla şaşırttı. Saraçoğlu, daha önce de evini bastığı eski sevgilisi Gökhan Göz’ü şimdi de tüm sosyal medyada takipçileri önünde rezil etti.

Saraçoğlu eski sevgilisinin Instagram üzerinden yaptığı canlı yayına katılarak küfür ve hakaretler yağdırdı.

‘ÖZÜR DİLERİM’

Gülşah Saraçoğlu, yaşanan olayın ardından, Instagram hesabının hikaye bölümünden şu açıklamayı yaptı:

“Bu açıklamayı yapmanın üzüntüsü içindeyim. Maalesef ki sizlerle paylaşamayacağım özel bir durum oluştu. Kadına şiddetin başka türlüsünü yaşamış bulunmaktayım. Ağır tahrik sonucu hem bana yakışmayan hem de sevenlerimi üzen bir durum içerisinde buldum kendimi. Bu krizi yönetemedim. Öfke kontrolünü sağlayamadım. Üzgünüm, pişmanım ve özür dilerim.”

GÖKHAN GÖZ’DEN AÇIKLAMA

Gökhan Göz, sosyal medya hesabından, evin videosunu paylaşarak “Bu yaptığını kendine yakıştırdıysan, bir de hastalığımda yanımda olmuşsun! Böyle mi atarak evi kırarak yazıklar olsun. Allah’tan dilerim ki önce akıl sağlığına kavuşursun. Şikayetçi olmayacağım” notuyla paylaşmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu