Magazin

Ünlü model Cansu Taşkın’dan babasıyla ilgili ürperten açıklama

Ünlü moel ve sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın, Uçankuş TV’de yayınlanan ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu’nun sunumuyla hafta içi her gün 14.15’te ekrana gelen ‘Lerzan Çok Mutlu’ programında ilginç itiraflarda bulundu.

Ünlü model Cansu Taşkın’ın görüşemediği babası Hüseyin Taşkın Lerzan’la Çok Mutlu’ya katıldı. Baba Taşkın, Cansu ve diğer çocuklarıyla görüşmek istediğini fakat çocuklarının onunla görüşmediğini ileri sürdü.

Ünlü model bu gelişmenin üzerine canlı yayına telefon bağlantısı ile katılıp babası Hüseyin Taşkın ile yüzleşti.

Babası ile yıllardır görüşmediğini ve görüşmek istemediğini söyleyen ünlü isim, 5 yaşındayken babasının boğazına bıçak dayadığını ileri sürdü.

Taşkın, “Babam para koparmak için ortaya çıktı. Yıllar önce ondan bir şey istemek için aradığımda telefonu suratıma kapatmıştı. Babamdan hiçbir destek almadım. Ben çok küçük yaşlarda hem okuyup hem çalıştım. Babam için üzülüyorum, öbür tarafta ne yapacak acaba. Diğer kardeşlerimi tanımıyorum. Tanımakta istemiyorum. Ben iyi niyetimden dolayı savcılıktan şikayetimi geri çektim. Ama tekrar koruma kararı aldıracağım. Babamı tanıyorum yüzden tanımadığım insana karşı bir bağ hissetmiyorum.” dedi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ünlü model Cansu Taşkın’ın yıllardır görüşmediği babası ile Lerzan’la Çok Mutlu’da yüzleşti. Ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu’nun sunduğu hafta içi her gün 14.15’te UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan ‘Lerzan Çok Mutlu’ programında ilginç bir olay yaşandı. Ünlü model Cansu Taşkın’ın görüşemediği babası Hüseyin Taşkın Lerzan’la Çok Mutlu’ya katıldı. Baba Taşkın, Cansu ve diğer çocuklarıyla görüşmek istediğini fakat çocuklarının onunla görüşmediğini ileri sürdü. Ünlü model bu gelişmenin üzerine canlı yayına telefon bağlantısı ile katılıp babası Hüseyin Taşkın ile yüzleşti. Babası ile yıllardır görüşmediğini ve görüşmek istemediğini söyleyen ünlü isim, 5 yaşındayken babasının boğazına bıçak dayadığını ileri sürdü. “Babam para koparmak için ortaya çıktı. Yıllar önce ondan bir şey istemek için aradığımda telefonu suratıma kapatmıştı. Babamdan hiçbir destek almadım. Ben çok küçük yaşlarda hem okuyup hem çalıştım. Babam için üzülüyorum, öbür tarafta ne yapacak acaba. Diğer kardeşlerimi tanımıyorum. Tanımakta istemiyorum. Ben iyi niyetimden dolayı savcılıktan şikayetimi geri çektim. Ama tekrar koruma kararı aldıracağım. Babamı tanıyorum yüzden tanımadığım insana karşı bir bağ hissetmiyorum.” dedi. #lerzanmutlu #ucankustv #cansutaşkin #lerzanlacokmutlu

UçanKuş TV (@ucankustv)’in paylaştığı bir gönderi ()

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu