Televizyon

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın gözyaşlarını tutamadığı anlar

En son geçen sezon Ada Masalı isimli diziyle başarılı bir çıkış yapan ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan IMDb’nin Starmetre sonuçlarında birinci sıraya yerleşmişti. NTV’de yayınlanan Empati adlı programda Ahmet Mümtaz Taylan’ın konuğu olan oyuncu Ayça Ayşin Turan sözleriyle duygulandırdı.

Ahmet Mümtaz Taylan’ın NTV ekranlarında yayınlanan Empati programına oyuncu Ayça Ayşin Turan konuk oldu. Son dönemde Alp Navruz ile ilişkisiyle gündemde olan güzel oyuncu “Oyunculuktan daha çok müzik ile büyüdüm” dedi.

“7 yaşında keman çalmaya başlamıştım. Sanatın herhangi bir dalında olacağım çok belliydi” diye konuşan Turan babasıyla ilgili soruda ise duygusal anlar yaşadı.

“Baban ile ilişkin nasıldı, onu kaybettikten sonra hayata bakışın değişti mi?” sorusunu ise ünlü oyuncu gözyaşlarıyla şöyle yanıtladı:

“Babam ile çok güzel bir ilişkimiz vardı. Babamın ölümüyle çocukluğumun bittiğini hissettim. Son bir yıldır dışarıya gülüyor ama içimden ağlıyorum.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu