Yerli Dizi

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin, Kanal D’nin iddialı dizisinde

Bir süredir dizi projelerinden uzak kalan ünlü oyuncu Belçim Bilgin, ekranlara dönüyor. Bilgin’in dizi projesi belli oldu. Ünlü oyuncunun Kanal D’nin iddialı dizisi Hekimoğlu için yapım şirketi Karga Seven Pictures ile anlaştığı haber veriliyor.

Hekimoğlu, geçtiğimiz hafta yeni sezon çekimleri için sete çıktı. Sevilen dizinin kadrosunda bundan böyle Belçim Bilgin de yer alacak.

Kanal D’nin, yayınlanan her bölümü ile ses getiren dizisi Hekimoğlu’nun kadrosuna Belçim Bilgin, konuk oyuncu olarak dahil oldu. Sevilen oyuncu çekimlere başladı.

Dizinin 16’ncı bölümünden itibaren izleyici karşısına çıkacak olan Belçim Bilgin, Hekimoğlu’nun eski karısı avukat Selin Kurt karakterini canlandıracak. Selin, boşandıktan 5 yıl sonra yeni kocasının hastalığı nedeniyle Hekimoğlu’nun karşısına çıkar. Selin’in gelişiyle hastanede dengeler değişecektir.

Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı Hekimoğlu dizisinin yeni bölümleriyle yakında Kanal D ekranlarında olması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu