Magazin

Ünlü oyuncu Burak Özçivit’ten operasyondaki Türk Silahlı Kuvvetleri’ne anlamlı destek

Ünlü oyuncu Burak Özçivit’e çirkin tepki…Milyonlarca hayranı bulunan ünlü oyuncu TSK’nın Afrin’e yaptığı  operasyonu sonrası asker kıyafetiyle paylaşım yaparak Mehmetçiğe destek verdi. Fakat bazı çevrelerden gelen çirkin tepkiler nedeniyle Özçivit, paylaşımını yoruma kapatmak durumunda kaldı.

PAYLAŞIMININ ARKASINDA DURDU

Burak Özçivit dün sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Asker kıyafeti ve elinde silahla Afrin operasyonuna destek paylaşımı yapan Özçivit belli çevrelerin tepkisine maruz kaldı. Operasyonu destekleyen Özçivit’in aldığı tepki mesajlarının önemli bir bölümü bedelli askerlik yapması nedeniyle oldu. Gelen bazı aşırı ve küfür içerikli yorumlar artınca Burak Özçivit paylaşımını yorumlara kapattı.

Özçivit’in fotoğraflı paylaşımına çok sayıda büyük beğeni geldi. Ünlü oyuncu asker kıyafetli fotoğrafını”Allah ordumuzu korusun.Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle.🇹🇷” mesajıyla paylaştı.

Gelen bazı tepkilere rağmen ünlü oyuncunun paylaşımını silmemesi de takdir topladı.

Allah ordumuzu korusun.Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle.🇹🇷

Burak Özçivit (@burakozcivit)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu