Magazin

Ünlü oyuncu Burak Sevinç’e alkollü olarak kaza yapmaktan dolayı hapis cezası

Ünlü oyuncu Burak Sevinç, alkollü araç kullanırken trafik kazası geçirdi. 1,28 promil alkollü olduğu tespit edilen oyuncunun, 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldığı haber veriliyor.

BURAK SEVİNÇ ÖNEMLİ DİZİLERDE YER ALDI

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; şöhreti oynadığı dizilerle yakalayan Burak Sevinç, alkolün dozunu kaçırıp bir de araç kullanınca kaza yaptı. Polisler, 1,28 promil alkollü olduğu tespit edilen ünlü oyuncu hakkında işlem yaptı.

6 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Savcılık, Burak Sevinç hakkında ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokma’ suçu kapsamında 6 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

SUÇUNU KABUL ETTİ

Burak Sevinç, geçtiğimiz günlerde İstanbul Adliyesi’ne giderek hakim karşısına çıktı. Duruşmada savunmasını yapan 35 yaşındaki oyuncu, olay günü alkol alıp araç sürdüğünü kabul etti.

Yapılan yargılama sonunda mahkeme, üzerine atılı suçun tespit tutanakları ve sanığın suçu kabulü gerekçesiyle oyuncuyu 2 ay 15 gün hapisle cezalandırdı.

BURAK SEVİNÇ HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

1 Nisan 1985 doğumlu olan Sevinç, aslen müzisyen. Konservatuvarda müzik okuyan Burak Sevinç’in babası udi sanatçısı. Oyunculuğa ‘Babam İçin’ dizisinde mahallenin delikanlısını oynayarak başladı.’Merhaba Hayat’ ve ‘Yol Ayrımı’ dizilerinde de rol aldı. Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Evli ve Öfkeli, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde yer aldı. En büyük hayran kitlesini son rol aldığı Söz dizisinde canlandırdığı Fethi karakteri ile elde etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu