Magazin

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu soyuldu…Hırsızlar neleri çaldı?

Şu sıralar sevilen dizi Poyraz Karayel dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu’na hırsız şoku…Ünlü oyuncunun rol aldığı Poyraz Karayel’in setinde bulunduğu sırada evine hırsızlar girdi.

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın haberine göre; Burçin Terzioğlu’nun kasasındaki 180 bin TL değerindeki ziynet eşyalarını ve parayı çalıp kayıplara karıştı. 
Burçin Terzioğlu setten eve döndükten sonra evine girince büyük bir şok yaşadı. Ünlü oyuncunun Arnavutköy’de lüks bir sitede bulunan evine giren hırsızlar kasayı boşaltıp kayıplara karıştı. Oyuncu rol aldığı dizinin setinden çıkıp evine geldiğinde karşılaştığı manzarayla şoke oldu.

İki adet beş taş yüzüğün de olduğu ziynet eşyaları ile birlikte bir miktar nakit parayı çalan hırsızlar, yaklaşık 180 bin TL çaldı. Terzioğlu, Etiler Karakolu’na giderek hırsızlar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu